Paramı Yönetebiliyorum 4+

Abdullah TAYGUN YAVAA

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Paramı Yönetebiliyorum mobil uygulamasının kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tüm gelir giderlerinizin girişini kolaylıkla yapabilir, tek bir ekran üzerinden gelir gider durumunuzu takip edebilirsiniz.

Yatırım Araçlarım ile döviz, borsa, kripto ve emtia varlıklarının takibini yapabilirsiniz. Aynı zamanda alarm kurma fonksiyonu sayesinde varlıkların değişimleri hakkında bildirim alabilir, günlük koşuşturmaca sırasında da piyasa takibini sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız yatırım aracını bütçenize ekleyerek kolaylıkla varlık değer değişimlerini bütçeniz üzerinden takip edebilirsiniz.

Hedeflerim ile kendiniz için belirlediğiniz yatırım hedeflerinizi uygulamaya ekleyebilirsiniz. Hedef miktarı ve hedef tarihi özelliği sayesinden dilediğiniz zaman hedefiniz için kalan miktarı ve günü takip edebilirsiniz. Hedeflerinizi bütçenize entegre ederek gerçekleştirdiğiniz hedefleri bütçeniz üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

Harcama Listelerim ile arkadaşlarınızla ortak harcama listeleri oluşturabilirsiniz. Harcama listelerinde market listesi gibi tüm ihtiyaçlarınızın yer aldığı liste türleri bulunmaktadır. Oluşturduğunuz harcama listeleri üzerinden arkadaşlarınız arasında kimin kime alacaklı veya verecekli olduğunun takibini de yapabilirsiniz.

Mobil uygulamada yer alan takvim üzerinden günlük gelir gider takibinizi de sağlayabilir, tarihi ile birlikte kolaylıkla gelir gider bilgisi ekleyebilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.7

Paramı Yönetebiliyorum’un uygulaması ile bütçe yapmak artık çok kolay!

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

App Privacy

The developer, Abdullah TAYGUN YAVAA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance