Ticha linka 4+

Tichý svět, o. p. s.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Tichá linka je sociální služba tlumočení znakového jazyka a přepisu mluvené řeči do textu online. Je určena lidem se sluchovým nebo kombinovaným postižením a umožňuje jim komunikovat se slyšícími lidmi bez bariér. Uživatel má možnost si dle svých komunikačních preferencí zvolit vhodnou službu a dle toho se spojit buď s tlumočníkem znakového jazyka, nebo s přepisovatelem mluvené řeči. Pokud upřednostňuje komunikaci ve znakovém jazyce, vybere si online tlumočení a spojí se s tlumočníkem prostřednictvím videohovoru. Pokud upřednostňuje komunikaci v českém jazyce, zvolí službu přepisu a spojí se s přepisovatelem skrze textové okno. Tlumočník/přepisovatel potom simultánně zprostředkuje telefonickou nebo osobní komunikaci se slyšícím.
Kromě tlumočení nebo přepisu je také možné využít službu úprava textu a upravit text tak, aby byl gramaticky správně. Využít lze také překlad textu do znakového jazyka a naopak.
Veškerá komunikace s tlumočníky a přepisovateli probíhá online a ve skutečném čase. Služba tlumočení je otevřena nonstop, služba přepisu 7-17 hod. Uživatelé si mohou předem rezervovat přesný čas tlumočení či přepisu. Pro případ potřeby akutního využití služby existuje možnost spojit se v režimu pohotovosti, tzn. ihned.

What’s New

Version 2.0.6

Drobné opravy a vylepšení aplikace.

App Privacy

The developer, Tichý svět, o. p. s., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity