Captures d’écran d’iPhone

Description

Sięgnijmy po aplikację „Powiat namysłowski – mobilny przewodnik”, aby poznać niezwykły charakter tych okolic. Namysłów, leżący w sąsiedztwie Wrocławia i Opola, to miasto „z duszą”, o długiej historii i bogatych tradycjach. Przemierzając ziemię namysłowską, zetkniemy się nie tylko z perełkami architektury, lecz także z malowniczą przyrodą, która oferuje nam niezakłócony niczym odpoczynek. W regionie jest wiele urokliwych zakątków, do których prowadzą ścieżki rowerowe i spacerowe.

W aplikacji „Powiat namysłowski – mobilny przewodnik” znalazły się opisy kilkudziesięciu zabytków, które w ostatnim czasie poddano renowacji. Dzięki projektowi „Ochrona, promocja i rozwój dziedzictwa kulturowego na obszarze Stobrawskiej Stref Rehabilitacji i Rekreacji – część północna”, finansowanemu z funduszy unijnych, wiele z nich zyskało „drugie życie”. Do umieszczonych w aplikacji opisów obiektów dołączono zdjęcia i dane lokalizacyjne, ułatwiające ich odnalezienie na mapie. Niektóre z nich mają też panoramy sferyczne, dzięki którym możemy zajrzeć np. do wnętrza zabytkowych kościołów. Korzystanie z aplikacji ułatwiają i urozmaicają nagrania lektorskie.

W mobilnym przewodniku po powiecie namysłowskim znajdziemy także opisy sześciu tras tematycznych, prowadzących użytkownika po najciekawszych miejscach w regionie – wśród nich Szlak Miłośników Przyrody czy Szlak Drewnianych Kościołów, których nazwy mówią same za siebie! Do opisów tras dołączono pliki gpx, które ułatwią dotarcie do poszczególnych miejsc, dostarczając przy tym garść informacji na temat samego szlaku i okolicznych zabytków.

Największą atrakcją aplikacji są gry terenowe – dzięki nim zwiedzanie regionu będzie jeszcze ciekawsze! Przemierzając ziemię namysłowską i rozwiązując kolejne zagadki, odkryjemy fascynującą historię wielu obiektów, a na koniec, docierając do celu, poznamy hasło i otrzymamy dyplom, którym będziemy mogli pochwalić się przed znajomymi na portalach społecznościowych.

„Powiat namysłowski – mobilny przewodnik” to także najświeższe informacje z regionu oraz artykuły związane z okolicami. Niektóre z elementów aplikacji można dodać do planera, aby mieć do nich dostęp w każdej chwili, bez konieczności przeszukiwania wszystkich danych.

Aplikacja została stworzona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Do prawidłowego działania nie wymaga połączenia z internetem, wystarczy wcześniej zaktualizować dane.

Nouveautés

Version 1.0.3

Drobne udoskonalenia

Informations

Distributeur
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Taille
40.8 Mo
Catégorie
Voyages
Compatibilité

Nécessite iOS 9.0 ou une version ultérieure. Compatible avec l’iPhone, l’iPad et l’iPod touch.

Langues

Allemand, Anglais, Polonais

Âge
4+
Position
Même quand elle n’est pas ouverte, cette app peut utiliser votre position géographique et réduire l’autonomie de votre appareil.
Copyright
Prix
Gratuit

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Du même développeur

Vous aimerez peut-être aussi