Skärmavbilder

Beskrivning

gjirafaVideo app - Platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video.
Vendi ku mund të shikoni video të ndryshme vendore për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera.

Shiko video kudo dhe kurdo, nga telefoni, tableti, laptopi, kompjuteri, e televizori.

Të mirat që ofron aplikacioni gjirafaVideo:
- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo
- Serialet më të shikuara shqiptare si: Schengen Visa, Beni, Stupcat, Kafeneja Jonë, Ekspertiza
- Filma vendor nga QKK dhe prodhues të ndryshëm
- TapQuiz – Quizi i popullarizuar, inovativ e interaktiv.
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare
- Live TV 24 orë
- Aplikacion interaktiv përmes komenteve e votimeve
- Opsioni “Share” që të shpërndani videot në platforma të ndryshme apo mes shoqërisë
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë
- Përmes butonit “Ndjek” nuk ju humbet asnjë prodhim i ri
- Njoftime në ‘notifications’ për çdo lansim të ri
- gjirafaVideo Premium – ku për vetëm 1 euro në muaj ju mund të ndiqni prodhime ekskluzive, pa reklama, me kualitet të lartë, e mundësi shkarkimi
- Mundësia që të vlerësoni videot dhe të lini përshtypjet tuaja

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdorimit:
- https://video.gjirafa.com/per-ne#politika-e-privatesise
- https://video.gjirafa.com/per-ne#kushtet-e-perdorimit

Të gjitha të drejtat autoriale janë të rezervuara sipas kushteve dhe politikave të përdorimit. Në momentin që ngarkohet përmbajtje në GjirafaVideo, përdoruesit i japin të drejtën Gjirafa, Inc., licencën globale për shpërndarje dhe përdorim në riprodhim, shkarkim, shpërndarje dhe shfaqje në forma të ndryshme, por gjithnjë të lidhura me shërbimin e Gjirafa, Inc. dhe degëve të saja. Me këtë rast gjithashtu i ipet mundësi secili përdorues të shërbimit të ketë një leje, jo-ekskluzive të qasjes në përmbajtje përmes shërbimit, që nëkupton mundësinë e përdorimit, riprodhimit, shkarkimit, shpërndarjes, shfaqjes dhe gjërave tjera të lidhura me shërbimin sipas kushteve të përdorimit.

Nëse besoni se të drejtat tuaja autoriale janë shkelur, ju lutem të na kontaktoni në contact@gjirafa.com.

Nyheter

Version 2.4.7

- Përmirësimi i gabimeve teknike
- Përmirësime në performancë

Betyg och recensioner

3,9 av 5
13 betyg

13 betyg

eddioss ,

Viza e ”Home swipe”

Gjithcka osht ne rregull dhe po funksionon si duhet perveq se viza e bardh e ”Home swipe” ne iPhone X nuk po zhduket kur osht videoja ”full screen”

Alonkast ,

Shum mire

shume app i mir ka nevoje edhe disa permisime si p.sh chrome cast eshtë perfekt per shperndarje ne TV

Redon1972 ,

Apple TV

Aplikacion i lodhët. Video ndalon ( ngrihet), kurse zëri vazhdon. Kjo ndodh edhe në iPhone (ios 13j edhe gjatë shpëndarjes në appletv

Appintegritet

Utvecklaren Gjirafa, Inc. har angett att appens integritetsrutiner kan inkludera hantering av data enligt beskrivningen nedan. Det finns mer information i utvecklarens integritetspolicy.

Data som används för att spåra dig

Följande data kan komma att användas för att spåra dig i appar och på webbplatser som ägs av andra företag:

  • Identifierare
  • Användnings­data

Data som är kopplade till dig

Följande data kan komma att samlas in och kopplas till din identitet:

  • Kontakt­information
  • Sökhistorik
  • Identifierare

Data som inte kopplas till dig

Följande data kan samlas in men den kopplas inte till din identitet:

  • Användnings­data
  • Diagnostik

Sekretessriktlinjer kan variera, till exempel utifrån de funktioner du använder eller din ålder. Läs mer

Support

  • Familjedelning

    Upp till sex familjemedlemmar kan använda den här appen när Familjedelning är aktiverad.

Mer från den här utvecklaren

Du kanske också gillar