Skärmavbilder

Beskrivning

Radio Shqiptare me mundesi per te zgjedhur shtetin: Shqiperi, Kosove, Maqedoni
Radio Shqip aplikacion me i ri per muzike dhe lajme ne gjuhen shqipe. Eshte shume i thjeshte me nje arkitekture dhe dizajn te lehte per tu perdorur.

Mundesi te degjoni dhe njekohesisht te shihni kush kendon me emer te kengetarit dhe me foto (Album Art).

Mundesi per Wake up Alarm dhe Sleep Timer.

Degjo Radio Stacione Shqip

* Shqipëria

* Kosova

* Maqedonia

* Diaspora


*Për çdo radio stacion që dëshironi ta shtojmë në list vetëm na kontaktoni në e-mailin vvhaliti@gmail.com

*Për çdo ankesë na kontaktoni në e-mail.

*Radio stacione të tjera së shpejti...

Nyheter

Version 4

Dizajn i ri

Betyg och recensioner

4.8 av 5
30 betyg

30 betyg

Appintegritet

Utvecklaren Vigan Visar Haliti har inte informerat Apple om dess integritetspraxis och hantering av data. Det finns mer information i utvecklarens integritetspolicy.

Ingen information tillhandahållen

Utvecklaren måste tillhandahålla integritetsinformation i nästa appuppdatering.

Support

  • Familjedelning

    Upp till sex familjemedlemmar kan använda den här appen när Familjedelning är aktiverad.

Mer från den här utvecklaren

Du kanske också gillar