Skärmavbilder

Beskrivning

Türkiye'nin en iyi ve en güncel haber uygulaması karşınızda. Bizi en çok tercih edilen haber uygulaması yapan yüz binlerce kişiye teşekkür ediyoruz.
Son dakika haberleri uygulamasının içinde Türkiye'nin en güncel gazete, dergi ve internet sitelerinin kaynakları bulunmaktadır. Siz bu kaynaklardan istediklerinizi tercih ederek kendinize özel olan gazetenizi yaratabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, bir kaç gazete seçip, yine bir kaç dergi seçip ve yanına popüler bir kaç site seçerek tamamen kendinize özel ve her dakika güncellenen bir gazete yaratırsınız.
Bu özelliğimiz bizi tüm haber uygulamalarının ötesine taşımaktadır. Uygulamanın ekran görüntülerinden de göreceğiniz gibi Türkiye'nin haber denince akla gelen tüm gazete, dergi ve internet siteleri kaynaklar listesinden hazır bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken istediklerinizi seçmek ve kişisel gazetenizi yaratmak.
Tamamen ücretsiz bu uygulama ile keyifli saatler geçirmenizi temenni ederiz. Diğer uygulamalarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Nyheter

Version 1.1

-Arayüz çok daha geliştirildi.

Information

Leverantör
Erkan Eroglu
Storlek
25.8 MB
Kategori
Nyheter
Kompatibilitet

Kräver iOS 8.3 eller senare. Kompatibel med iPhone, iPad och iPod touch.

Språk

danska, engelska, franska, förenklad kinesiska, japanska, nederländska, portugisiska, spanska, traditionell kinesiska, turkiska, tyska

Ålder
4+
Copyright
Pris
Gratis

Support

  • Familjedelning

    Upp till sex familjemedlemmar kan använda den här appen när Familjedelning är aktiverad.

Mer från den här utvecklaren

Du kanske också gillar