iPhone Screenshots

Description

CZ: CBRE Events je aplikace pro návštěvníky i pořadatelé akcí eventové platformy Happenee, se kterou budete mít všechny důležité informace vždy u sebe. Prohlížejte program událostí, komunikujte s pořadateli, hlasujte na otázky v průběhu akce, získejte navigaci, kontakty na pořadatele, a jiné důležité detaily o navštívené akci. Navíc vždy zůstaňte informovaní o aktuálním dění.

O HAPPENEE PLATFORMĚ
Naše mise v Happenee je zpříjemnit pořádání a navštěvování eventů všech druhů. Jsme rostoucí eventová platforma používána některými z největších firem v ČR a střední Evropě. Více na https://www.happenee.com


EN: CBRE Events is an app for event attendees and event organizers of event management platform Happenee. It helps visitors find all important information like the Program of their happenings, allows to communicate with organizers, vote in realtime, find the way to your events, and other important details about the happening. It also keeps you always up to date about the event.

ABOUT HAPPENEE
Our mission at Happenee is to make organizing and attending events a breeze. We're a growing event management platform used by many of the largest companies in Czech Republic and Central Europe. More information at https://www.happenee.com

What’s New

Version 1.25

CZ: Děkujeme, že ponecháváte aplikaci CBRE Events aktualizovanou. Pravidelně ji aktualizujeme, aby pěkně svištěla.
S touto aktualizací vám přinášíme:
• Drobné úpravy a vylepšení
EN: Thanks for updating! We work round the clock to make CBRE Events a breeze to use. With this update we bring you:
• Bunch of under-the-hood improvements

App Privacy

The developer, SimplyApp, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like