Dny Marianne 17+

BURDA Media 2000

    • Free

Screenshots

Description

DNY MARIANNE - tři dny plné nákupů, slev a úžasných dárků jsou opět tady! Od 14. do 16. dubna se můžete těšit na slevy až 50 % do více než 2200 zapojených obchodů a e-shopů v ČR i SR.
V mobilní aplikaci DNY MARIANNE najdete aktuální informace o akci, včetně adres všech zapojených obchodů. Můžete si v ní vytvořit i svůj seznam nejoblíbenějších nabídek a slev. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během nákupní akce uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

What’s New

Version 8.2.5

Nová verze aplikace Dny Marianne přináší v rámci jarní akce další vylepšení pro skvělý zážitek při nakupování. Nově máte možnost hledat slevy podle nejbližších kamenných obchodů v okolí, zůstává hledání dle abecedy a kategorií. Novinkou je i doporučení aplikace přes unikátní kód uživatele. Když si alespoň tři lidé stáhnou aplikaci a zakoupí přes tento kód kupony s 10% slevou, tak doporučovatel získává dárek v podobě digitální kuchařky z Edice Apetit.

App Privacy

The developer, BURDA Media 2000, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Food & Drink
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Books

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping