Dny Marianne 17+

BURDA Media 2000

    • Free

Screenshots

Description

Vstupte do světa neomezených nákupních možností s aplikací Dny Marianne! S námi zažijete dvakrát ročně – na jaře i na podzim největší nákupní akci plnou úžasných slev. Naše inovativní aplikace vám přináší elektronické slevové kupony, které vám otevřou dveře k nejlepším nabídkám a výhodám v České republice i na Slovensku. Stačí jedno kliknutí a budete mít svět slev a inspirace na dosah. Přidejte se k nám a zažijte nákupy zcela novým způsobem – stáhněte si aplikaci Dny Marianne ještě dnes!

What’s New

Version 8.3.0

Vstupte do světa ještě pohodlnějšího nakupování s novou podzimní verzí aplikace Dny Marianne. Přicházíme s dalšími úžasnými vylepšeními, jako je například přidání vašich preferovaných slevových nabídek do seznamu oblíbených z textového výpisu, přehlednější zobrazení nabídek kamenných obchodů a e-shopů, novou formu komunikace novinek, širší výběr obchodů ve vašem okolí a snadnější přechod na e-shopy díky jasnějším odkazům. Stáhněte si novou verzi aplikace a objevte všechny novinky!

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

marman235 ,

Stara verzia

“Mate nainstalovanou starou verzi...” lenze nova na store nie je 🤷‍♂️

Developer Response ,

Dobrý den, aplikace slouží jako podpora časopisu Marianne, který obsahuje kupónovou knížku. Aplikace je funkční pouze v od vydání časopisu a v době konání akce. V současné době probíhají jarní Dny Marianne, ke kterým je k dispozici aplikace na Apple Store.

kajabugri ,

Nemožnosť kúpiť kupóny

Stále alk chcem kúpiť kupóny , napíše že mám starú verziu aplikácie . V apple store však novšia verzia nie je.

Developer Response ,

Dobrý den, časopisy měly být k dispozici od 20.8., bohužel někteří smluvní partneři je na stánky vystavili dřív. Spolu se zahájením oficiálního prodeje se zveřejnila i nová verze aplikace, který je již dnešním dnem k dispozici, zde na Apple store.

4iwi4 ,

Hrôza

Vôbec to nefunguje a peniaze zbytočne vyhodené

Developer Response ,

Dobrý den, napište prosím na naši technickou podporu dnymarianne@burda.cz, kde uveďte i emailovou adresu pod kterou jste se registrovala v aplikaci. Věřím, že Váš problém vyřešíme!

App Privacy

The developer, BURDA Media 2000, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Books
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping