Screenshots

Description

S Energií24 máte své energie vždy pod palcem.

Energie24 je aplikace pro vás, naše zákazníky z řad domácností. Vyřešíte s ní záležitosti spojené s dodávkou elektřiny a plynu online – odkudkoliv, 24 hodin denně.

V naší aplikaci najdete přehledné shrnutí vašich záloh, vyúčtování a plateb na jednom místě. Všechno pohodlně zaplatíte online a výši záloh nebo způsob placení si změníte za pár vteřin podle svých potřeb. Díky přehledu časů spínání HDO budete vždy vědět, kdy pro vaše odběrné místo platí nízký tarif a vy tak šetříte za elektřinu. Pokud si navíc aktivujete upozornění, dáme vám vědět, když se tyto časy změní.

Pro rychlý přístup do aplikace a bezpečí vašich dat si můžete nastavit rychlý přístup pomocí Touch ID nebo Face ID. V nastavení to potom můžete kdykoliv změnit.

Hodit se vám určitě bude i funkce Odhad vyúčtování. Ta vám pomůže zjistit, jak pravděpodobně bude vypadat vaše příští faktura a přeplatek nebo nedoplatek vás už nepřekvapí.

What’s New

Version 2.5.0

Nová chytřejší verze aplikace je tu! Přihlásíte se do ní rychle a pohodlně přes Touch ID nebo Face ID. Nově si můžete změnit i způsob placení záloh a faktur a pokud odebíráte zelenou elektřinu, ukážeme vám, jak pomáháte přírodě.

App Privacy

The developer, E.ON Group, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • User Content
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like