Evropa 2 4+

Rádio, Muzika & Podcasty

Active Radio a.s

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Nalaďte si EVROPU 2 prostřednictvím aplikace a poslouchejte nás kdekoliv v nejvyšší kvalitě zdarma. Spusťte si živé vysílání, vyberte jeden z našich vyladěných playlistů a objevujte novou muziku nebo si připomeňte ty nejoblíbenější hity.

Pokud jste nestihli oblíbenou rubriku nebo pořad, nevadí! Najdete ho v archivu našich podcastů. Jednotlivé epizody uveřejňujeme krátce po vysílání. Bavte se u Ranní show, 3v1, připomeňte legendárního Mrázka, ústřednu nebo další populární pořady.

Chcete vědět, co jsme vám hráli? S aplikací budete mít náš playlist vždy při ruce a stejně tak i aktuální program rádia.

Apku děláme pro vás a už teď pracujeme na dalších vychytávkách. Rádi bychom, aby byla přehledná a funkční. Pokud máte nějaké připomínky a nápady, co by měla umět, dejte nám vědět. Určitě zvážíme, jestli je to v našich možnostech. Děkujeme!

Vaše EVROPA 2

Více na
https://www.evropa2.cz/linktree

What’s New

Version 5.0.5

- přidali jsme velmi žádanou funkci časovače vypnutí
- opravy drobných chyb a vylepšení stability aplikace

Ratings and Reviews

Powerking1 ,

Hned reklama

Clovek chce pocuvat radio a hned po nainstalovani vybehne reklama na 15 sekund , dakujem odinstaloval

Evropa_8 ,

Otázka na vývojára

Po otvorení appky ešte musím stlačiť play aby stream začal hrať. Je to úplne zbytočné a zdržuje to, veď keď otvorim appku Eveopa 2, je jasné že chcem počúvať lebo nič iné sa v appke robiť nedá.
Nehovoriac o tom že keď mám appku nastavenú v apple shortcuts, aby sa spustila automaticky keď sadnem do auta, musím tak či tak ísť do appky a stlačiť play. Nedáva to zmysel. Ďakujem a snáď to napravíte.

Martin6767 ,

Od včera nefunguje

Prosim opravit

App Privacy

The developer, Active Radio a.s, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Music
Entertainment
Music
Games
Music
News

You Might Also Like

Music
Music
Music
Music
Music
Music