Snímky obrazovky

Popis

Fio banka nabízí zdarma aplikaci Smartbroker pro investování kdekoliv a kdykoliv prostřednictvím chytrého mobilního telefonu a tabletu. Díky Smartbrokeru můžete sledovat dění na akciových trzích v ČR i zahraničí a aktivně spravovat své investice. Část aplikace je přístupná bez přihlášení – můžete si v ní prohlížet kurzy cenných papírů a zpravodajství Fio banky, kurzovní lístek a kontakty s vyhledáváním nejbližších poboček. Tato část rovněž umožňuje spočítat si poplatky za obchodování s cennými papíry či za používání úvěru na obchodování a ověřit si tak, že u Fio banky jsou jedny z nejnižších. Po přihlášení pak aplikace nabízí aktivní správu investic - klienti Fio banky v ní mohou nakupovat nebo prodávat cenné papíry on-line včetně možnosti zadávání inteligentních pokynů, získat informace o stavu svého portfolia a o svých pokynech či obchodech, nastavit si zasílání e-mailových či sms avíz o kurzu cenného papíru a uzavření obchodu, komunikovat s bankou prostřednictvím služby Fio servis nebo si číst zprávy od banky.
Jste-li klientem Fio banky a chcete Smartbroker používat pro aktivní správu účtu, můžete si přístup aktivovat v globálním nastavení internetové aplikace e-Broker. Pokud dosud nejste klientem a chcete aplikaci aktivně používat, navštivte nejbližší pobočku Fio banky.

Výhody:
* Rychlý, moderní a snadný přístup k Vašemu portfoliu kdykoliv a kdekoliv.
* Pohodlné ovládání.
* Informace o cenných papírech, grafy a zpravodajství jsou přístupné pro všechny bez přihlášení.
* Stažení i používání aplikace Smartbanking je ZDARMA.
* Možnost využití demoverze pro prohlédnutí funkcí určených k aktivnímu investování.

Novinky

Verzia 1.0.11

- oprava malých chyb

Hodnotenia a recenzie

1.8 z 5
Hodnotenia: 4

Hodnotenia: 4

Bobenko1987 ,

Dizajn z 1996

Chlapci, trochu zapracujte. Investujte. Dizajn ako pre Windows 95. Funkčnosť slabá. Neprehľadné. Viem ze ste low cost broken ale toto priveľmi odrádza ľudí.

Mustang9003 ,

Demo nefunguje

Pri pokuse o nákup akcie sa zobrazí správa, že nákup nemôže byť zrealizovaný, pretože som v režime Execution only. Obchodník nemôže posúdiť môj investičný profil a mám si aktualizovať investičný dotazník. V deme aplikácii som nenašiel žiadny investičný profil, ani investičný dotazník.

jakubko666 ,

Pičovina

V demo verzii sa nedá robiť ani hovno.

Informácie

Produkcia
Fio banka, a.s.
Veľkosť
8.5 MB
Kategória
Financie
Kompatibilita

Vyžaduje sa iOS 6.0 alebo novší. Kompatibilné so zariadeniami: iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

Čeština

Vek
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné zdieľanie

    Ak povolíte Rodinné zdieľanie, túto aplikáciu bude môcť používať až šesť členov rodiny.

Viac od tohto vývojára

Mohlo by sa vám páčiť