Screenshots

Description

Polish and English description below:

GEOFUN je zábavná geolokační aplikace nové generace, která Tě zábavnou formou výletů seznámí se zajímavými místy, turistickými cíly, utajenými historkami či místními rodáky. Během plnění úkolů (geosrand) budeš fotografem, filmařem, spisovatelem, budeš plnit rozličné úkoly a odpovídat na všetečné dotazy od svého průvodce. Zkrátka pestrá aktivní zábava s Tvým telefonem, při kterém budeš objevovat zajímavá turistická místa! Pokud už jsi někdy hrál geocaching, tak tohle je podobné, jen více multimediální, interaktivní a s příběhem! Podobnost lze najít např. s hrou Pokemon Go s tím hlavním rozdílem, že u nás nejde o pouhé sbírání předmětů, ale o sběr zážitků! Každá hra je vlastně výlet s vlastním průvodcem poskytující nezbytnou navigaci a pomoc prostřednictvím map od Mapy.cz.

V současné chvíli lze hrát geosrandy v městech: Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Vrbno pod Pradědem, Hradec nad Moravicí, Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Polička, Litomyšl, Vysoké Mýto, Letovice, Bystré, Hradec Králové, Kutná Hora, Humpolec, Telč, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Písek, Plzeň, Karlovy Vary, Cheb, Žatec, Litoměřice, Liberec, Olomouc, Klimkovice, Proseč, Bruntál, ale také v regionech: Orlické hory, Šumava, Krkonoše a na dalších místech.

GEOFUN vychází z oblíbeného geocachingu, ale funguje zcela virtuálně. Prvním krokem po instalaci aplikace je výběr a stažení geosrand (úkolů), které se rozhodneš plnit. Jak postupovat? Po instalaci a rychlé registraci se ve výčtu geosrand (úkolů) vyber hru, kterou chceš hrát. Tu si stáhni do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací na místo startu hry (přesný start hry je popsán v detailu geosrandy spolu s dalšími informacemi). Zde aplikace na základě Tvých GPS souřadnic pozná, že jsi na správném místě, a celé dobrodružství může začít.

Za každou splněnou geosrandu, a to i částečně, získáš body (geonky) do osobního konta (geokonta) a podle získaných geonek se pak určuje Tvoje geohodnost.
Všichni hráči, kteří se do hry zapojí, mohou hrát o hodnotné ceny, víkendové pobyty, poukázky do restaurací, vstupenky apod. - výčet cen na http://www.geofun.cz/o-co-se-hraje/

Aplikace využívá GPS polohu i při spuštění na pozadí, což výrazně zvyšuje spotřebu baterie.

Více informací o hře je k nalezení na http://www.geofun.cz

Tvůj Geofotr (otec a tvůrce hry)

-----------

English:

GEOFUN is an elaborate mobile application for smartphones, which guides you through the most interesting places in the Czech Republic in a fun and competitive way. The game is based on the popular geocaching, but it much more exciting and adventurous in character. Basically it is a fun geolocation game of the new generation, where it is not enough to just find the place and check yourself, but you also have to perform various assignments that the guide assigns you throughout the game. Your guide is always someone local who knows the given city or region well and can give you good advice.

During this time you can play in Prague and Karlovy Vary.

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

More information you can find http://www.geofun.info/

Geodad

-----------

Polski:

GEOFUN jest rozbudowaną aplikacją mobilną przeznaczoną do smartfonów, która w zabawnej i konkursowej formie oprowadzi cię po najciekawszych miejscach w regionie. Gra powstała w oparciu o popularny Geocaching, ale ma bardziej emocjonujący i charakter i gwarantuje przeżycie wielu przygód. Jest to zabawna gra geolokacyjna nowej generacji, w której nie wystarczy tylko znaleźć miejsce i „zaczekować się“, ale w ramach niej trzeba również wykonywać różne zadania, o których przewodnik poinformuje cię podczas gry. Twoim przewodnikiem będzie miejscowa osoba, która dobrze zna dany region i będzie ci służyć dobrą radą.

W chwili obecnej można grać w Pradze, Prudniku i Bruntale

więcej informacji http://pl.geofun.info/

What’s New

Version 8.3.8

* fixed multiple games download

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Provider
World Media Partners, s.r.o.
Size
104.4 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like