Screenshots

Description

Aplikace Vám umožní dívat se na 69 televizních stanic tehdy, když máte čas a zároveň na to, co Vás zajímá a ne na to, co zrovna v televizi hraje. Díky unikátním funkcím jako je přehání všech pořadů až 30 dní zpětně, HD kvalita obrazu, přetáčení, pauza, velké filmotéce bez příplatku a výrazně nižší ceně než nabízí O2, UPC, T-Mobile..., si Lepší.TV může dovolit mít doma skutečně každý.

Pořízení Lepší.TV je snadné. Stačí si službu Lepší.TV na www.lepší.tv objednat a k tomu mít jakékoliv internetové připojení. Během pár chvil tak získáte chytrou digitální kabelovou televizi se spoustou výhod, zajímavých televizních stanic, nejlepších filmů, televizních seriálů, pohádek pro děti, sportovních přenosů a pořadů pro dospělé. V základní nabídce v nejnižší ceně na trhu zákazník získá kromě základních stanic (Česká televize, NOVA, Prima, Barrandov...) také prémiové filmové stanice jako jsou FilmBox Premium, JOJ Cinema, Horror Film, CS Film, stanice pro děti Nickelodeon nebo CZ Mini plné pohádek. Sportovní nadšence potěší Nova Sport, pro odreagování erotický LEO TV a TV stanice slovenské, polské a německé. V nabídce máme 69 TV stanic slibujících pořádnou porci zábavy, vzrušení, romantiky, napětí a informací. Proto si vždy vybere ten správný pořad pro sebe opravdu každý.

Navíc, celá digitální televize Lepší.TV má mnoho vychytaných funkcí. Nenabízí pouze přehrávání filmů nebo přehrávání seriálů a pořadů. Pauza, přetáčení a nahrávání umožňuje i těm, co u sledování TV usínají, televizi zastavit a přehrát si rozkoukaný pořad později. Určitě potěší přetočení reklam či nudných pasáží. Obrovskou výhodou LEPŠÍ.TV je také zobrazit si a přehrát stovky nejlepších filmů, seriálů, dokumentů, pohádek nebo sportovních pořadů podle toho, na jaký typ pořadu máte zrovna chuť. Díky funkci zhlédnutí až 30 dní zpětně Vám navíc už žádný skvělý film, oblíbený seriál, sportovní utkání, ani pořad neuteče.

What’s New

Version 1.2

Podpora AirPlay

Ratings and Reviews

2.3 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

BranoOn ,

Apple TV mirroring už nefunguje

V appke prestal fungovať full screen a mirroring pre Apple TV. Fixne sa to?

PoRast ,

Pozor!!! Nedá sa deaktivovať automatická obnova platby

Pozor!!! Službu som si aktivoval na skúšobné obdobie a ďalej nechcem využívať. Problém je že sa nedá vypnúť automatická obnova platby. Už som aj kontaktoval emailom na zrušenie obnovy, no posielajú len automatickú odpoveď stále dookola: Pokud byste chtěl využívat jen některé objednané služby, můžete je kdykoliv nastavit v Mé služby. V případě, že chcete zrušit automatické platby kartou, tak se to provádí v Osobní nastavení. Automatické platby kartou slouží pro vaše pohodlí, aby Vám Lepší.TV vždy fungovala.
Telefonicky kontakt nikto nedviha!!!
Pozor na to

Finour420CA ,

Zlý sen

Nedali si stou appkou žiadnu námahu jeden veľký omyl fullscreen nefunguje celková orientácia v aplikácii nulová mali by ste prehodnotiť keď niečo vyšlete bezvýznamne do sveta . Hanba

Rating. 0/5

Information

Provider
goNET s.r.o.
Size
7 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like