iPhone Screenshots

Description

KdoMiVolal (KtoMiVolal) je mobilní aplikace pro zjištění informací o telefonních číslech, která vám jednoduše odpoví na otázky "Kdo mi volal?" nebo "Můžu to zvednout?". Aplikace využívá vyhledávač telefonních čísel KdoMiVolal.eu (pro slovenskou verzi KtoMiVolal.eu), což je rozsáhlá uživatelská databáze telefonních čísel marketingových agentur, telefonních operátorů, bank, pojišťoven a dalších firem. Ty provádějí nevyžádané telefonní nabídky, hovory anebo pouze telefonní čísla prozvánějí, čímž nás samozřejmě velmi otravují a vyrušují. Aplikace vás většinou upozorní na obtěžující nebo marketingové hovory a vy se tak nemusíte již bát, zda hovor můžete zvednout. Aplikace také umožňuje nevyžádané a reklamní hovory blokovat na základě nastaveného hodnocení.

Užitečné vlastnosti aplikace:
- při příchozím hovoru se zobrazuje notifikace k telefonnímu číslu, které má v databázi záznam (komentář, hodnocení nebo identifikaci)
- automatické blokování příchozích hovorů z telefonních čísel, které mají obtěžující nebo negativní hodnocení (pravidla pro blokování lze upravit v nastavení)
- zobrazení seznamu příchozích a zmeškaných hovorů včetně hodnocení a identifikace k číslům, které se nachází v databázi
- možnost vyhledávání telefonních čísel v databázi a zobrazení jejich hodnocení
- ke každému telefonnímu číslu je možné zobrazit detail s informacemi a hodnocením z databáze včetně komentářů uživatelů
- v detailu telefonního čísla je možné vložit vlastní komentář s hodnocením a případně číslo zablokovat (toto nastavení je pouze ve vašem telefonu)
- ruční aktualizace databáze telefonních čísel s připomenutím pravidelné aktualizace
- možnost exportovat / importovat nastavení aplikace včetně vámi blokovaných telefonních čísel

Ochrana soukromí
Aplikace KdoMiVolal kontroluje telefonní čísla proti databázi v paměti telefonu a v žádném případě neodesílá žádné informace na internet mimo váš telefon. Aplikace také nevyžaduje přímý přístup k telefonnímu seznamu a kontaktům v telefonu. Kvůli blokování hovorů a identifikaci při příchozích hovorech aplikace vyžaduje povolení ve vlastnostech telefonu.

Pokud narazíte v aplikaci na nějakou chybu nebo problém nebo byste chtěli nějakou užitečnou funkci doplnit, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@kdomivolal.eu nebo na Facebooku.

Děkujeme!

Tým KdoMiVolal.eu

What’s New

Version 1.1.6

- optimalizace a další opravy a drobné úpravy

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Nbusr123 ,

nevidno menu

menu je cierne na ciernom. necitatelne

App Privacy

The developer, tsium s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like