MAMApp CZ - vše o těhotenstv‪í‬ 17+

Těhotenství týden po týdnu

MEDUCAPPS, s.r.o.

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Česká mobilní aplikace pro těhotné od českých odborníků v oblasti gynekologie a porodnictví.

Aplikace MAMApp je užitečným průvodcem těhotenstvím, díky kterému získáte nejen zajímavé a objektivní informace, ale také ucelený přehled o všech těhotenských vyšetřeních, která doporučují čeští gynekologové.

V MAMApp najdete:
- Kompletní harmonogram těhotenské péče dle českých standardů (těhotenský kalendář),
- vysvětlivky k jednotlivým vyšetřením,
- více než 100 článků psaných odborníky s vizualizacemi plodu podle stáří,
- zdravotní deník s možností záznamu výsledku vyšetření,
- MAMA deníček, kam si můžete zapisovat své pocity a vzkazy potomkovi, s možností exportu do emailu,
- záznamník pohybů plodu,
- záznamník s Vaší anamnézou.

Těhotenská aplikace MAMApp má samozřejmě i funkce typu těhotenská kalkulačka. Těhotenská kalkulačka hned v prvním kroku spočítá stáří vašeho těhotenství ve formátu týdny + dny.

Aplikaci MAMApp můžete bezplatně používat po dobu čtyř týdnů. Poté se můžete rozhodnout, zda-li si aplikaci zakoupíte a budete neomezeně využívat všechny funkce po celou dobu Vašeho těhotenství, a to bez obtěžování reklamními sděleními.

Za cenu 199 Kč, což je cena dvou káv v "lepší kavárně", získáte kvalitní aplikaci, jejímž cílem není Vám něco prodat, ale poskytnout Vám objektivní a užitečné informace. Také nám pomůžete pracovat na dalším zlepšování aplikace a v neposlední řadě podpoříte léčbu vážně nemocných žen prostřednictvím Nadačního fondu APOLENA.

Těšíme se na společně strávené týdny!

What’s New

Version 1.2.2

Aplikace je nyní kompatibilní s tmavý motiv iPhonu.

Máte nápady na vylepšení aplikace? Narazili jste na problém? Nebo nás jen chcete pozdravit a zlepšit nám den? Napište nám na info@mamapp.cz a my se Vám s radostí budeme věnovat.

Ratings and Reviews

3.6 out of 5
13 Ratings

13 Ratings

lucimezkoc ,

Lucia K.

Veľmi dobrá appka, každý týždeň sa teší čo je nové s maličkým a aké je veľké bábätko. Po pár týždňoch pýtalo odo mňa platbu pre ďalšie používanie appky, po platbe mi appka stále nefungovala. Nebola spárovaná cez Apple. Tak ak by ste mali nejaký problém, kontaktujte centrum pomoci a iste Vám rýchlo poradia a pomôžu.

Developer Response ,

Dobrý den, Lucie, děkujeme za hezké hodnocení. Naše podpora funguje non-stop a každý problém rádi vyřešíme. Mějte krásné těhotenství. Váš MAMApp

Jozzka ,

mama

Super aplikacia ❤️

Developer Response ,

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoct při nespárování platby. Vašich pět hvězdiček si vážíme :)Krásné těhotenství.
Váš MAMApp

Katka a Miši ,

Skvelá priehľadná a dôsledná!

Vynikajúca aplikácia poskytujúca všetky potrebné informácia. Skvelý sprievodca každým týždňom a výborný archivár všetkých dátumov, vyšetrení a vlastných myšlienok.
Autori naozaj mysleli na všetko. V prípade technických aplikácii je spätná servisná väzba expresne rýchla! Odporúčam a ďakujem

Developer Response ,

Děkujeme za skvělou recenzi. Jsme rádi, že se Vám aplikace líbí a že oceňujete i rychlost naší podpory. Přejeme Vám vše dobré! Tým MAMApp

App Privacy

The developer, MEDUCAPPS, s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Health & Fitness
Medical
Medical
Medical
Medical
Medical