Screenshots

Description

Aplikace "Pneumatiky" je nezbytná výbava každého zodpovědného motoristy.

Tento praktický rádce při výběru pneumatik přináší řadu užitečných rad a tipů, které pomohou prodloužit životnost pneumatik, ušetřit Vaši peněženku a zvýšit bezpečnost na cestách. Aplikace vám umožní vyhledat nejbližší pneuservis v ČR a všech okolních státech, budete mít stále při sobě mezinárodní silniční pravidla, nebo snadno přivoláte pomoc v případě problémů na cestách.

Aplikace dále obsahuje přehled osobních, SUV/4x4 a VAN pneumatik značky Continental a uživatelsky příjemnou formou představí výhody a přednosti jednotlivých dezénů. Součástí jsou také zajímavé novinky ze světa pneumatik a motorismu vůbec. Za pomoci intuitivní grafiky a krátkého informačního videa vám objasní problematiku EU štítkování pneumatik. Vše je doplněno pravidelnými soutěžemi o hodnotné ceny, např. sady pneumatik Continental. Souhrn všech funkcí a informací činí z aplikace nedílnou součást výbavy každého zodpovědného motoristy.

Nově můžete pomocí aplikace zaregistrovat své pneumatiky do programu ContiGarant a získat tak zdarma rozšířenou garanci pro případ neopravitelného poškození pneumatik na 12 měsíců od prvního nazutí.

Společnost Apple není organizátorem soutěžního Kvízu.

What’s New

Version 6.9.997

Drobné opravy spojené s otevíráním odkazů v rámci aplikace.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

Tajný ,

😄

👍

Mishoo295 ,

NO

Crash crash crash…škoda inak je to celkom good appka

App Privacy

The developer, Continental Barum s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like