Snímky obrazovky

Popis

** CZ - český popis hned za anglickým

** EN - Train Snake game

Train Snake is a classic retro type of game Snake. Where you are trying to collect all the objects on the screen while trying to avoid your own wagons, walls and successfully reach the finish which is an open gate. The gate opens when all the objects are collected.

Practice precision, reflexes, combination and logical thinking. There are 50 levels (20 free) in the game. The game is suitable for all ages.

After buying the full version it will remove ads and unlock all the levels.

You can control the train by using touch gestures.

The game is created as a multiplatform using Unity and as inspiration we took the original game Train, which was created in 1993 by Miroslav Nemecek.

Train Snake will be further extended with new functions. In the next version we would like to implement online ranking system. You can send any ideas / suggestions / comments to kontakt@mixedapps.cz

** CZ

Hra VLAK je klasická retro hra typu had (Snake), ve které se snažíte posbírat všechny předměty na obrazovce a přitom se vyhýbat svým vagónkům a také zdím a zdárně dojet do cíle, kterým je otevřená brána. Brána se otevře, jakmile jsou všechny předměty posbírány.

Procvičuje přesnost, postřeh, kombinační a logické myšlení. Ve hře je 50 scén (20 zdarma). Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Po zakoupení plné verze dojde k odstranění reklamy a odemčení všech scén.

Vlak se ovládá pomocí dotykových gest, kdy nejdříve v dané scéně je potřeba si vybrat kam by se měl vlak rozjet. Vybírat si můžete ze 4 směrů (nahoru, dolů, doleva a doprava). Jakmile se vlak rozjede, tak pak už se mašinka otáčí jen doleva nebo doprava podle toho, zda kliknete do levé nebo pravé poloviny obrazovky.

Hra je vytvořena jako multiplatformní pomocí Unity a jako inspiraci jsme si vzali původní hru Vlak, která byla v roce 1993 vytvořena Miroslavem Němečkem.

Aplikace bude dále rozšiřována o nové funkce. V další verzi bychom rádi doplnili online žebříček. Velice uvítáme jakékoliv nápady / návrhy / připomínky, které prosím posílejte na kontakt@mixedapps.cz

Novinky

Verzia 1.2

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

** EN
Fixed problem with new arrows controls

** CZ
Opraven problém se šipkami, kdy ne vždy zaznamenaly klik

Hodnotenia a recenzie

5.0 z 5
Hodnotenia: 2

Hodnotenia: 2

Informácie

Produkcia
MixedApps s.r.o.
Veľkosť
75.8 MB
Kategória
Hry
Kompatibilita

Vyžaduje sa iOS 7.0 alebo novší. Kompatibilné so zariadeniami: iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

Angličtina

Vek
4+
Copyright
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikácii
  1. Unlock all levels and remove ads 1,09 €

Podporuje

  • Rodinné zdieľanie

    Ak povolíte Rodinné zdieľanie, túto aplikáciu bude môcť používať až šesť členov rodiny.

Viac od tohto vývojára

Mohlo by sa vám páčiť