HARFLE - Kelime Bulmaca 4+

ALKAMANAS

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Binlerce kelime arasından doğru olanı bulmaya çalış. Hem de 24 saat beklemene gerek yok!

HARFLE ile keyifli vakit geçirirken kelime haznenizi geliştirin ve yeni kelimeler öğrenin. Binlerce kelime arasından doğru olanı bulmaya çalışın. Siz de günün stresini atmak için keyifli ve öğretici bir kelime tahmin oyunu arıyorsanız, HARFLE tam size göre bir kelime bulmaca oyunu.

1 Gün Beklemeden Kelime Bul
Yeni kelime bulmak için 24 saat beklemenize gerek yok. HARFLE ile ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kelime tahminlerinize devam edebilirsiniz. HARFLE kelime oyunu ve bulmaca tutkunu bir ekip tarafından geliştirildi. Yeni kelime bulmak için beklemenin ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Bizimle birlikte oynamaya hazır mısınız?

Nasıl Oynanır?
4 harfli ve 5 harfli kelimeleri bulmak için 6, 6 harfli kelimeyi bulmak için 7 tahmin hakkınız bulunuyor. Bu deneme sayıları içerisinde doğru kelimeyi bulmanız gerekiyor. Bir harfi doğru bildiğinizde, harf kelimedeyse ancak yanlış yerdeyse sarıya, doğru yerdeyse yeşile dönecektir. Eğer o harf aradığınız kelimede bulunmuyorsa, harf daha koyu bir renkle görünerek sizi uyarır.
Telefon klavyenizde de bu değişimler görünerek, yeni tahmininizde size kolaylık sağlayacaktır. Gizli kelimeyi olabildiğince az tahminde ve daha kısa sürede bularak daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Oyunumuzun Özellikleri

1. Eğlenceli Kelime Bulmacaları
HARFLE’de bulunan kelimeler farklı zorluk seviyelerindedir. 5 harfli bir kelimeyi 6 tahminde bilebilir misiniz? 5 harfli bir kelime ne kadar zor olabilir? 5 harfli bir kelimeyi 6 tahminde bulabilmek için ne kadar süreye ihtiyacınız var?

2. Kelime Bilginizi Test Edin
Kelime bilginize güveniyor musunuz? Beyninizi aktifleştirin, ipuçlarını değerlendirin ve zihninizde doğru kelimeyi arayın. Peki bulduğunuz kelimeyi doğru bir şekilde yazıyor musunuz?

3. Puan Toplayın
Bildiğiniz her kelime ile puan kazanın. Kelimeleri daha hızlı tahmin edin ve daha fazla puan kazanın.

4. İpucu Alın
Gizli kelime sandığınızdan daha zor olabilir. O zaman sol üstte bulunan ipucunu kullanın ve bir harf alın. Pes etmek yok!

5. Doğru Kelimeyi Bulun
Listede olmayan kelimeleri denediğinizde uyarı alırsınız. 5 harfli kelimeyi bulun ve onu doğru bir şekilde yazın.

HARFLE - Ücretsiz Kelime Bulmaca Oyunu
Bu ücretsiz kelime tahmin oyunu yeni kelimeleri öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor. HARFLE tamamıyla ücretsiz bir kelime oyunudur. Kelime oyunu oynamayı seven ve ücretsiz olarak herkesin bu keyfi yaşamasını isteyen bir ekip tarafından geliştirilen oyunun geliştirme masrafları için oyun içinde reklam gösterilmektedir.

Oyunumuz sizden gelen geri bildirimlerle sürekli olarak geliştirilmektedir. Tüm öneri ve eleştirilerinizi info@harfle.com adresine gönderebilirsiniz. Oyunumuzdaki kelimeler için Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü referans alınmaktadır. TDK'nın sitesinden kelimeleri kontrol edebilirsiniz.

What’s New

Version 2.2

- Sıralama tablosu eklendi.
- Hesap oluşturma seçeneği eklendi.
- Fotoğraf ekleme seçeneği eklendi.
- Apple Sign-in seçeneği eklendi.
- Arayüz iyileştirmeleri yapıldı.
- Ufak hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, ALKAMANAS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics
  • Other Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics
  • Other Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

5 Letter - Daily Word Puzzles
Games
Kelimeci HD
Games
Silsile
Games
Wordy - Multiplayer Word Game
Games
Kelimelik Solo
Games
Kelime Oyunu Bilgi Yarışması
Games