heponda 4+

Basefy Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Merhabalar,


Bebekli aileler bilir; bebeklerin ihtiyaçları bitmez. Bebeğin yaşına bağlı olarak ihtiyaçları çok sık değişir ve daha 1 ay önce satın aldığınız ürün, yepyeni bir şekilde raflara kaldırılır. Bebeğinizin kullanamadığı ürünleri satmak ya da bebeğiniz için satın almayı düşündüğünüz ürünlere daha ekonomik bir şekilde sahip olmanın kolayı var.


Heponda uygulaması, ihtiyacınızın kalmadığı ürünleri, ihtiyacı olan ebeveynlere satmanızı sağlayan online bir alışveriş platformudur. Burada ebeveynler, bebeklerinin ihtiyaçlarını, kaliteli ürünlere daha az para ödeyerek karşılar; akıllı alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşar.


Sadece bebeği olanlar değil gebe olanlarında bakıp bebekleri için alışveriş yapacağı bir uygulama geliştirdik. İlk alışverişler çok pahalı olup aile ekonomisini sarsabilmektedir. Gebeyken alışverişe başlayıp bebeğiniz büyüdüğünde hamile iken aldığınız ürünleri kolayca satıp aile ekonomisine destek olacağınız ikinci el alışveriş yapılan uygulamaya hoşgeldiniz :)


Bebeğiniz ve çocuğunuz için; bebek arabasından, oto koltuğuna; hamile giyimden, binbir çeşit oyuncağa kadar her türlü alışverişi hem uygun hem de hızlı bir şekilde yapma imkanı şu an elinizde. :) Alışverişinizi, 3 farklı sosyal medya hesabınızda üye olup bebeğinize ve / veya çocuğunuza eğlenceli şekilde yapabilirsiniz.


Alışveriş yapıp aynı zamanda bebeğinizin ve / veya çocuğunuzun artık kullanmadığı hasarsız ürünleri satmak için sadece 25 saniye de ürün yükleyebilirsiniz. Çocuğunuzun, sizin ve ailenizin ekonomisine destek olup eğlenceli bir alışveriş keyfi yaşamak için haydi indirelim :)

Siz de Heponda uygulamasını telefonunuza indirin, inceleyin ve ekonominik alışveriş yapmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

App Privacy

The developer, Basefy Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Health & Fitness
Utilities
Shopping
Food & Drink
Social Networking
Business

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping