Otocar Rental - Araç Kiralama 17+

Ercem Avci

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Fiyat farksız ücretsiz rezervasyon imkanıyla, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek ve teslimat öncesi dezenfekte edilmiş araçlarımızla tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kançul Grup´un çeyrek asırlık deneyim ve değerleriyle ile 2005 yılında İstanbul´da araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. OTOCAR Araç Kiralama yurt çapında ve yurt dışında faaliyet gösteren profesyonel rent a car firmaları ile iş birliği yaparak müşterilerine, araç kiralama konusunda alternatif çözümler sunmaktadır.

GENÇ VE GÜVENLİ OTOCAR...
Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü genel temizlik ve 22 nokta da kontrolü yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLERLE OTOCAR...

Günlük oto kiralama, aylık oto kiralama (1 ay ile yıllık), şoförlü servis, transferler ve VIP hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün en yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmalar arasında yer almaktadır.

DİNAMİK OTOCAR...

Personel kadrosunu en üst kalitede tutmayı hedefleyen OTOCAR Araç Kiralama, üniversite mezunu, sektörde deneyimli, anında çözümler üretebilen dinamik bir ekiple en son teknolojileri kullanarak hizmet vermektedir.

İNTERNET SİTESİ İLE OTOCAR...

Teknolojik yeniliklere daima açık olan OTOCAR Araç Kiralama, müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet verebilmek amacı ileonline araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araçlarımızı, araçlarımızın tüm illere göre fiyatlarını, cinslerini, kiralamaya müsait olup olmadığını görebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

İşlemlerinizi kredi kartınızla güvenli bir şekilde tamamlayıp onaylatan müşterilerimiz diledikleri takdirde araçlarını belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

YENİLİKÇİ OTOCAR...

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan OTOCAR Araç Kiralama, yine müşterilerinin rahatlığını göz önünde bulundurarak İstanbul`daki tüm araçlarında OGS cihazı bulundurmaktadır. İstanbul`un yoğun trafiğinin yanı sıra saatlerce köprü ödeme noktalarında beklemeden otomatik geçiş imkanı sunmaktadır.

OTOCAR Araç Kiralama, tüm müşterimizin adreslerine araç teslim ederek veya adreslerinden araç teslim alarak hizmeti kapınıza kadar getirmektedir.

What’s New

Version 1.2

Performans Düzenlemeleri

App Privacy

The developer, Ercem Avci, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Arabakirala
Travel
724Rent
Travel
Eternal Rental - Araç Kiralama
Travel
Dmr CAR
Travel
LeaseCar Oto Kiralama
Travel
Kar Rent A Car
Travel