Furgonetka BOX partner 4+

FURGONETKA SP Z O O SPOLKA KOMANDYTOWA

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Wypróbuj bezpłatną aplikację Furgonetka BOX Partner i sprawdź jak może wyglądać automat paczkowy w wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli uznasz, że warto zamontować maszynę w danej lokalizacji, za pośrednictwem aplikacji możesz nam to zgłosić.

Furgonetka BOX Partner działa w oparciu o technologię AR (augmented reality). Dzięki aplikacji sprawdzić czy rozmiar automatu paczkowego będzie odpowiedni dla danej przestrzeni. Aby tego dokonać, wystarczy nakierować kamerę telefonu na wybrane miejsce i zaznaczyć odpowiedni format automatu, a aplikacja za pomocą rozszerzonej rzeczywistości przygotuje wizualizację. Następnie należy wypełnić krótki formularz, dołączyć zdjęcie oraz zgłosić lokalizację, która zweryfikujemy i jeśli będzie to możliwe oraz atrakcyjne biznesowo – postawimy w niej automat paczkowy.
Zależy nam na jak najlepszej jakości naszych usług, dlatego jeśli będziesz miał jakieś uwagi lub sugestie dotyczące działania aplikacji Furgonetka BOX Partners, to możesz je zgłaszać bezpośrednio do naszego Działu Technicznego pod adres: tech@furgonetka.pl.
***********************
Facebook https://www.facebook.com/FurgonetkaPL?ref=hl
WWW https://furgonetka.pl/

What’s New

Version 1.0.5

Aktualizacja modeli automatów

App Privacy

The developer, FURGONETKA SP Z O O SPOLKA KOMANDYTOWA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Wrzutka
Utilities
Bezpieczenie w Internecie
Utilities
szambo.online
Utilities
Battery-Technic
Utilities
Ekontrol – nadzór instalacji
Utilities
Roomadmin - system rezerwacji
Utilities