Screenshots

Description

Altın fiyatlarını uygulamamız ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

Dünyanın tüm ekonomileri için altın ayrı bir öneme sahiptir. Her zaman güvenilir bir yatırım aracı olan altın tarih sahnesinde uzun yıllar boyunca gerek ödeme aracı, gerekse yatırım aracı olarak kullanılmıştır.

Günümüz ekonomik koşulları söz konusu olduğunda ülke ekonomileri için yadsınamaz bir anahtar rolündedir. Piyasadaki risk iştahının diğer tarafında bulunan altın ekonomik gelişmeyle sıkı bir ilişki içerisinde bulunmaktadır. Reel ekonomiye yatırım yapılması ve sağlıklı bir gelişme ancak güvenilir bir ortamda risk iştahı yüksek yatırımcılarla mümkün olabilir. Aksi durumda insanlık tarihinden beri güvenli liman olarak görülen altın yatırımların yerini alır ve fiyatı yükselir.

Özellikle son dönemdeki ekonomik çalkantılar nedeniyle altın grafiği yüksek bir ivme ile tırmanma eğilimi göstermiştir. Son yıllarda yatırımcısına çok ciddi karlar getiren altın ticareti fazlasıyla kar sağlanan bir yatırım aracı oldu.

Not: Altın fiyatları güncel olarak uygulamada yayınlanmaktadır ve sadece bilgi amaçlıdır. Sistemden kaynaklı gecikme ve hatalarda sorumluluk tarafımıza ait değildir.

What’s New

Version 1.3

Arabirim yenilendi. Altın fiyatlarında kullanılan servis güncellendi.

Information

Provider
MEHMET EMIN KARAGOZ
Size
4.6 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 13.4 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like