Duuabl 4+

Leia Tegija igale tööle‪!‬

HANDIES SOLUTIONS OU

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Duuabl on rakendusepõhine töövahendusplatvorm, mis viib kokku töö ja selle Tegija. Ehk inimkeeles, saab jagada oma ülesandeid teistele tegemiseks või vastupidi, võtta neid väljakutseid hoopis ise vastu.Platvorm toimib kahe rakenduse koostöös – kliendi äpp (Duuabl) ja Tegija äpp (Duuabl Tegija). Töö üksikasjade arutamine, arveldamine, arvete koostamine ja tagasiside jätmine toimub kõik läbi kahe rakenduse.


- Kes saab Duuabl Tegijat tellida?
Klient saab tellida nii ettevõtte kui ka eraisikuna.
Maksemeetodit saab rakenduses igal ajal muuta, seega on võimalik ühe konto alt tellida Tegija nii kontorisse kui ka koju.


- Milliseid teenuseid Duuabl Tegijad pakuvad?
Duuabl platvormilt leiab väga erinevaid töid, alustades elektri- ja koristustöödest kuni ilu- ja mugavusteenusteni välja. Hetkel on hoogu on kogumas erinevad koristusteenused ja aiatööd.
Tutvu kõikide kategooriatega lehel: handies.com/kategooriad


- Kuidas käib rakenduse kaudu arveldamine?

Enne töö tellimist peab klient sisestama toimiva maksekaardi info. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu, kui tehtud töö just 1h sisse ei mahtunud ning täiendavaid kulutusi ei tekkinud. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.


Ettevõtetel on võimalik samamoodi sisestada pangakaardi andmed või hoopis soetada Duuabl rakenduse krediiti. Krediidi soetamiseks tuleb kirjutada aadressile handies@handies.com


------


www.duuabl.com
facebook.com/duuablapp
instagram.com/duuabl
twitter.com/apphandies
linkedin.com/company/handies-app

What’s New

Version 3.15.0

We have a new and improved homepage!

App Privacy

The developer, HANDIES SOLUTIONS OU, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle