Webexovce 17+

Webex

    • Free

Screenshots

Description

Infoúrad je moderná jedinečná aplikácia pre samosprávy, ktorá sa vyznačuje vždy čo najaktuálnejšími informáciami a jednoduchým užívateľským prostredím. Nemusíte byť teda žiaden profík na to, aby ste ju vedeli používať. Je nenáročná na dátový prenos, takže dáta, ktoré máte k dispozícii, Vám aj ostanú.

Veľkou výhodou tejto aplikácie je, že je personalizovaná. Prispôsobí sa tak požiadavkám danej obce.

Okrem toho aplikácia umožňuje aj dopĺňanie modulov. Či už to budú správy o tom, čo sa v obci deje alebo aj zvozový kalendár, nájdete v nej aj dôležité čísla pre prípad, že by ste chceli z obce niekoho kontaktovať. Nesmie chýbať ani kalendár podujatí a všetky online novinky.

Aby sme nezabudli, aplikácia dáva priestor aj pre podnety od obyvateľov. Ak má niekto akýkoľvek problém v súvislosti s obcou, jednoducho ho tam uvedie, a tým sa zjednoduší a zrýchli následne aj jeho riešenie.

V tejto šikovnej aplikácii nájdete aj:
- týždenný kalendár
- meniny
- cestovné poriadky
- predpoveď počasia
- pamiatky a zaujímavé miesta.

V neposlednom rade spomenieme aj fakt, že aktuálne pripravujeme priestor pre farské oznamy a ponúkneme aj archív obecného rozhlasu. Buďte bližšie k obyvateľom a informujte ich o všetkom, čo sa deje vo Vašom meste, obci či regióne.

What’s New

Version 1.5.5

Opravy chýb a drobné vylepšenia pre zvýšenie spokojnosti používateľov.

App Privacy

The developer, Webex, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

News
News
News
News
News
Travel

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News