Szlak Cieszyńskiego Tramwaju 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja „Szlak Cieszyńskiego Tramwaju” przenosi użytkowników w podróż przez historię miasta Cieszyna, szczególnie kiedy w latach 1911-1921 kursował w niepodzielonym jeszcze mieście tramwaj elektryczny, który był też symbolem nowoczesności. To dynamiczne miasto, będące stolicą Księstwa Cieszyńskiego, przeżywało okres rozkwitu, będąc strategicznym ośrodkiem kultury, edukacji i przemysłu.

Aplikacja mobilna, dostępna w trzech językach (polskim, czeskim i angielskim), oparta jest na innowacyjnej technologii łączącej świat rzeczywisty z cyfrowym. Ścieżka tramwajowa została oznaczona w przestrzeni miejskiej Cieszyna i Czeskiego Cieszyna, a symboliczne przystanki upamiętniają miejsca z historią wagonu. Replika tramwaju stoi na brzegu rzeki Olzy i jest udostępniana do zwiedzania.

Aplikacja pełni kluczową rolę w budowaniu produktu turystycznego, zachęcając do przejścia trasą tramwajową. Zawiera treści w formie tekstów, zdjęć, nagrań audio i wideo, animacji oraz modeli 3D. Po zeskanowaniu kodów QR umieszczonych na symbolicznych przystankach, użytkownicy odkryją fascynujące treści związane z historią tramwaju i okolicznych miejsc.

W multimedialnym przewodniku można znaleźć również moduł fotoretrospekcji, umożliwiający porównanie archiwalnych fotografii z widokami współczesnymi. Dodatkowo, w aplikacji można zobaczyć krótkie filmy, prezentujące różnorodne tematy, oraz modele 3D zabytkowych obiektów.

Projekt „Szlakiem Cieszyńskiego Tramwaju” nie tylko ożywia historię miasta, ale także integruje technologię z dziedzictwem kulturowym, tworząc unikalne i interaktywne doświadczenie dla turystów i mieszkańców.

What’s New

Version 1.1

Aktualizacja zawartości

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

GreenVelo Trail
Travel
Bydgoszcz - Mobilny Przewodnik
Travel
Częstochowa
Travel
Galeria Krakowska
Lifestyle
Gdynia City Guide
Travel
Traseo. Szlaki, trasy, mapy
Travel

You Might Also Like

Szlak Bitwy Warszawskiej
Travel
Time Machine
Travel
Drzewa PTTK
Travel
Blees: Transport on Demand
Travel
KompasGo
Travel
MonumentApp
Travel