AutoMobil 4+

Insia

    • Free

Screenshots

Description

Vyzkoušejte ZDARMA aplikaci z dílny INSIA, díky které budete mít zelenou kartu vždy na dosah! Ministerstvo financí totiž umožnilo řidičům, aby mohli při silniční kontrole předkládat zelenou kartu v elektronické podobě. Takže ji stačí mít v telefonu. Nahrajte si ji do aplikace AutoMobil a máte vystaráno. V aplikaci AutoMobil máte dále možnost si zaevidovat elektronickou dálniční známku a navíc si můžete nastavit i automatické upozornění na blížící se konec její platnosti. AutoMobil dokáže dokonce evidovat i vaše zahraniční dálniční známky ve vybraných zemích.

Díky dalším funkcím budete mít všechny důležité informace o vašem vozidle vždy po ruce. S aplikací AutoMobil vás už žádná situace na silnici nezaskočí!

V záložce Agenda můžete vidět kompletní historii vozidla, budoucí termíny a důležitá data - vše přehledně a chronologicky seřazené.

Co vše v aplikaci AutoMobil najdete a s čím vám pomůže:
- zelená karta a smlouvy vždy po ruce
- nákup a správa elektronické dálniční známky
- údaje o vozidle přehledně na jednom místě
- důležitá data a termíny ve volitelných notifikacích
- jednoduchý průvodce v případě poruchy či nehody
- agenda pro přehled historie vozidla a budoucích důležitých termínů
- mapa nejbližších stanic STK
- linka pomoci řidičům a kontakty na pojišťovny

Díky aplikaci budete mít pohromadě elektronickou dálniční známku, dále údaje o vozidle, platných smlouvách a důležitých datech. Pokud vlastníte více automobilů, do aplikace si můžete zadat každý zvlášť.

Příjemnou funkcí jsou volitelné notifikace. Ty vás upozorní na blížící se termín technické kontroly, připomenou výročí pojistných smluv a pohlídají končící platnost zelené karty a elektronické dálniční známky.

Stala se vám porucha nebo nehoda a nevíte, co máte dělat? I na to má AutoMobil řešení! Aplikace vás krok po kroku povede a pomůže vám danou situaci vyřešit rychle, v klidu a správně.

V aplikaci snadno naleznete kontakty na hlášení škodní události a linky pro pomoc řidičům. Navíc přesně víte, jaké pojištění vozidla máte. V detailu smlouvy vidíte infolinku a asistenční linku pojišťovny, u které máte dané pojištění sjednáno. Do aplikace si můžete vložit potřebné dokumenty a mít je tak vždy po ruce.

Upozornila vás notifikace na vypršení platnosti STK? V integrované mapě si ihned dle vaší polohy vyhledáte nejbližší stanici a ověříte její dostupnost.

Pomocí aplikace se můžete jednoduše spojit s kontaktním centrem INSIA, kde vám telefonistky rády poradí a pomohou.

Výhoda navíc pro klienty INSIA
Klienti INSIA a.s. si mohou pomocí autorizace profilu jednoduše do aplikace stáhnout zelenou kartu
a všechny aktuální pojistné smlouvy pro své vozidlo. Údaje tak nemusí vyplňovat ručně. Zároveň zde naleznou také kontakt na svého poradce.

Jedná se o aplikaci, na které neustále pracujeme s cílem zjednodušit a zpříjemnit její užívání nejen klientům INSIA.

Aplikace AutoMobil je nejlepší přítel na cestách!

Využijte jedinečnou aplikaci z dílny jedné z nejsilnějších makléřských firem působící v Česku, na Slovensku a v Rumunsku. Více informací na www.insia.cz

What’s New

Version 1.7.0

Aktualizace funkcí aplikace AutoMobil.

App Privacy

The developer, Insia, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

INSIA Academy
Education
Yeti Mobile
Business
Pojišťovny
Utilities
Ignác Mobile
Business

You Might Also Like

Zelená karta
Utilities
Portál občana
Utilities
eObčanka
Utilities
eDoklady
Utilities
MŮJ ČEZ
Utilities
ORLEN aplikace
Utilities