iPhone Screenshots

Description

Aplikacja „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” powstała jako jeden z elementów czesko-polskiego projektu realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Główną atrakcją festiwalu są różnorodne warsztaty dla rodzin z dziećmi prowadzone w atrakcyjnych turystycznie obiektach po obu stronach granicy. Część z nich odbywała się wyłącznie w ramach festiwalu, ale wiele jest kontynuowanych w podobnej formie. Podczas tych zajęć można było poznać ważne dla regionu postacie historyczne, zapoznać się z historią wojskowości oraz dawnymi zwyczajami i rzemiosłami. Uczestnicy zajęć uczyli się np. rozniecać ogień metodami sprzed wieków czy strzelać z dawnej broni, mieli zajęcia w zabytkowej klasie szkolnej, w twierdzach, zamkach i pałacach oraz zabytkowych wiejskich zagrodach. Warto zajrzeć na stronę festiwalu, aby poznać miejsca organizacji warsztatów i skorzystać z ich aktualnej, także pozafestiwalowej oferty. Z aplikacją „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” zwiedzimy dużą część miejscowości, których destynacje turystyczne brały udział w festiwalu. To urokliwe zabytkowe miasteczka, w których odkryjemy fascynujące historie i legendy oraz poznamy ich dawnych mieszkańców.

Głównym elementem aplikacji są gry terenowe dla całej rodziny pozwalające w interaktywny sposób rozwiązywać zagadki związane z miejscowościami regionu. Znajdziemy tu gry, z którymi można zwiedzać Świdnicę, Nachod, Kudowę-Zdrój, Kłodzko, Bystrzycę Kłodzką, Hronov, Duszniki Zdrój. Użytkownik na trasie gry musi dochodzić do poszczególnych punktów, w których pojawiają się zagadki. Wraz z prawidłowymi odpowiedziami użytkownik zdobywa punkty oraz kolejne litery hasła questu. Całość kończy się odgadnięciem hasła i wystawieniem pamiątkowego dyplomu. Uzupełnieniem aplikacji jest baza najważniejszych atrakcji regionu oraz interaktywna mapa.

Aplikacja używa w tle lokalizacji oraz odtwarzania audio podczas grania w gry terenowe. Aby ograniczyć zużycie baterii zamknij grę zanim zakończysz korzystać z aplikacji.

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
27.1 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Czech, Polish

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like