iPhone Screenshots

Description

Niezależny Test Narciarski
Pierwsza część aplikacji zawiera kompletne wyniki naszego autorskiego Niezależnego Testu Narciarskiego. W zależności od upodobań wyniki i opisy można uszeregować według grup przeznaczenia (co zalecamy) lub firm. Pierwsza część aplikacji zawiera też porównywarkę modeli. Dzięki niej, na oktagonalnych wykresach można zobaczyć, gdzie występują znaczące różnice w charakterystyce pomiędzy modelami (maksymalnie trzema). Można też dodawać modele desek do listy nart ulubionych w celu dokonania późniejszego ostatecznego wyboru.

My Ski Finder
Część druga aplikacji to nasza największa duma. Dzięki niej pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalną dla Ciebie parę (lub pary) nart przeznaczonych do jazdy po trasach. Unikalnym w skali światowej jest fakt, że wybór nie zostanie dokonany na podstawie opisu producentów umieszczonych w katalogach, ale wyników naszych testów. Dzięki nim wiemy jak każda z proponowanych par zachowuje się na śniegu i dla jakiej grupy narciarzy jest najbardziej odpowiednia. W celu sprecyzowania doboru opracowaliśmy 230 indywidualnych profili narciarzy. Na początku zadamy Ci kilka konkretnych pytań dotyczących Twoich preferencji na stokach oraz budowy ciała. Pytania te opracowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z klientami, zarówno podczas prowadzonych przez nas szkoleń, jak i w sklepach. Podobnie, jak w przypadku wyników testów proponowane przez My Ski Finder pary nart można ze sobą porównywać za pomocą czytelnych wykresów, a także dodawać do listy ulubionych. Nigdy jeszcze wybór nart na nadchodzący sezon nie był tak łatwy.

What’s New

Version 1.1

Poprawione drobne błędy.

App Privacy

The developer, Michal Szyplinski, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Michal Szyplinski
Size
63.5 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like