iPhone 截圖

簡介

Daha iyi bir mobil bankacılık deneyimi yaşamanız için son tasarım trendlerine göre yenilenen MobilDeniz ile DenizBank ürün ve hizmetlerine dilediğiniz yerden ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
DenizBank müşterisi olmasanız bile; kullanıcı girişi yapmadan piyasa ekranlarına ulaşabilir, güncel döviz kurlarını izleyebilir, DenizBank ürün ve hizmetlerinin fiyat ve oranlarını görebilir, size en yakın DenizBank ATM ve şubelerini listeleyerek yol tarifi alabilirsiniz. Farklı finansal ihtiyaçlarınız için sunulan DenizBank’a ait diğer mobil uygulamalara erişebilirsiniz.
Kullanıcı girişi sonrasında karşılama sayfası üzerinden hesaplarınızı ve kartlarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Alt menüyü kullanarak ürünlerinizi listeleyebilir, finansal işlemlerinize ulaşabilir, kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Hızlı Menü alanında ise en çok ihtiyaç duyacağınız işlemlerin kısa yollarını bulabilirsiniz.
MobilDeniz’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. DenizBank müşterisiyseniz İnternet Bankacılığına giriş yaptığınız kullanıcı adı/parolanızı kullanarak MobilDeniz’ e de giriş yapabilir, kullanıcı adı/parolanız yok ise MobilDeniz üzerinden oluşturabilirsiniz.

新內容

版本 2.13.0

MobilDeniz yenilendi!

Bu güncelleme ile;

- Sanal Kart numaranızı kopyalayabilir,
- Talimat İşlemleri ekranında tek tıkla faturalarınızın talimat geçmişini görebilir veya borcunu ödeyebilirsiniz.
- iPhone 4S, iPhone 5 ve iOS 9 işletim sistemli telefona sahip müşterilerimizin 2.13.0 ve üzeri güncellemelerimizden yararlanamayacağını üzülerek bildirmek isteriz.

Ayrıca performans ve kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri yapıldı.

Geri bildirimleriniz doğrultusunda MobilDeniz’i geliştirmeye devam ediyoruz.

資訊

供應商
Denizbank A.S.
大小
142.4 MB
類別
財經
相容性

系統需求:iOS 10.0 或以後版本。相容裝置:iPhone 5S、iPhone 6、iPhone 6 Plus、iPhone 6s、iPhone 6s Plus、iPhone SE(第 1 代)、iPhone 7、iPhone 7 Plus、iPhone 8、iPhone 8 Plus、iPhone X、iPhone XS、iPhone XS Max、iPhone XR、iPhone 11、iPhone 11 Pro、iPhone 11 Pro Max、iPhone SE(第 2 代)、iPad Air、iPad Air Wi‑Fi + 行動網路、iPad mini 2、iPad mini 2 Wi‑Fi + 行動網路、iPad Air 2、iPad Air 2 Wi‑Fi + 行動網路、iPad mini 3、iPad mini 3 Wi‑Fi + 行動網路、iPad mini 4、iPad mini 4 Wi‑Fi + 行動網路、12.9 吋 iPad Pro、12.9 吋 iPad Pro Wi‑Fi + 行動網路、9.7 吋 iPad Pro、9.7 吋 iPad Pro Wi‑Fi + 行動網路、iPad(第 5 代)、iPad(第 5 代)Wi‑Fi + 行動網路、12.9 吋 iPad Pro(第 2 代)、12.9 吋 iPad Pro(第 2 代)Wi‑Fi + 行動網路、10.5 吋 iPad Pro、10.5 吋 iPad Pro Wi‑Fi + 行動網路、iPad(第 6 代)、iPad Wi‑Fi + 行動網路(第 6 代)、11 吋 iPad Pro、11 吋 iPad Pro Wi‑Fi + 行動網路、12.9 吋 iPad Pro(第 3 代)、12.9 吋 iPad Pro(第 3 代)Wi‑Fi + 行動網路、iPad mini(第 5 代)、iPad mini(第 5 代)Wi‑Fi + 行動網路、iPad Air(第 3 代)、iPad Air(第 3 代)Wi‑Fi + 行動網路、iPad(第 7 代)、iPad(第 7 代)Wi-Fi + 行動網路、11 吋 iPad Pro(第 2 代)、11 吋 iPad Pro(第 2 代)Wi‑Fi + 行動網路、12.9 吋 iPad Pro(第 4 代)、12.9 吋 iPad Pro(第 4 代)Wi‑Fi + 行動網路、iPod touch。

語言

土耳其文, 英語

年齡分級
12+
偶而/輕微的模擬賭博
Copyright
價格
免費

支援

  • 家人共享

    啟用「家人共享」,即可讓最多六名家庭成員使用此 App。

更多此開發者的作品

你可能也會喜歡