Screenshots

Description

Easy Word uygulaması, alanında uzman yabancı ve Türk İngilizce öğretmenleri tarafından geliştirilmiştir.Uygulamada, tıpkı bir İngilizce kursunda olduğu gibi, kelimeleri seviye seviye öğrenirsiniz. Easy Word ile İngilizce kelime öğrenirken, programlı bir şekilde çalışıp verim alırsınız. Ayrı ayrı kategorilere halihazırda seviyelere ayrılmış 6.000'den fazla kelime bankamızla İngilizce kelimelerin yazılış, okunuş, anlam ve telaffuzlarını kolayca öğrenirsiniz.
4 farklı öğrenme oyunuyla birlikte çalışırken sıkılmazsınız:FLASHCARDS: Türkçe-İngilizce kelime çalışma kartlarıyla İngilizce kelimelerin anlamlarını öğrenin. Easy Word'un özel öğrenim algoritması sayesinde, size kolay gelen ya da zaten bildiğiniz kelimeler daha seyrek karşınıza çıkar ve zorlandığınız kelimeler siz öğrenene kadar tekrar tekrar çıkar.WRITING: Yazma oyununda İngilizce kelimeleri doğru yazmayı öğreneceksiniz.SPEAKING: Ses kaydetme özelliğiyle birlikte İngilizce telaffuzunuzu çalıştırabilirsiniz. Önce uygulamadan İngilizce kelimenin doğru okunuşu dinliyorsunuz. Sonra kendi sesinizi kaydedip, ses kaydını dinleyip telaffuzunuzun ne kadar iyi ya da kötü olduğunu öğrenirsiniz. Güzel söylediğiniz kelimeleri daha seyrek çalışıp, zorlandığınız kelimeleri daha sıklıkla tekrar edeceksiniz.QUIZ: Quiz özelliğiyle İngilizce kelimelerin ne kadar iyi hatırladığınızı test edin.Ayrıca, sözlük fonksiyonu sayesinde herhangi bir Türkçe kelimesinin İngilizcesini bulup, telaffuzunu dinleyip kendinize özel bir çalışma listesine ekleyebilirsiniz. O eklediğiniz kelimeyi her 4 oyunda çalışabilirsiniz.


İngilizce kelime öğrenmek isteyen herkes için Easy Word uygulaması, İngilizce kelimeleri oyun ile öğrenmek için ideal bir çözümdür.

-----------------------Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları için:


*Privacy Policy: http://easywordapp.com/privacy.html

*Terms of Use: http://easywordapp.com/tos.html

What’s New

Version 1.1

we fixed some bugs and made improvements to make the app work better.

App Privacy

The developer, Iqra English LLC, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Purchases
 • Location
 • Contact Info
 • Usage Data
 • Other Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Location
 • Contact Info
 • Usage Data
 • Other Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like