Screenshots

Description

Çanak Batak’a hoş geldiniz!

Muhteşem Çanak Batak HD grafikleriyle, oyun içi 3D animasyonlar ve kullanımı kolay arayüzüyle Çanak Batak oynamak, bildiğiniz Batak ya da Spades Batak oynamaktan çok daha zevkli ve eğlenceli!

Tamamen ÜCRETSİZ olan oyunumuzu; Koz Maça, İhaleli Batak ve Eşli Batak olarak üç farklı şekilde ve daha yüksek giriş potuna sahip 12 farklı oda seçeneğiyle oynayabilirsiniz.
Uzakta olan arkadaşlarınızla, dostlarınızla birlikte aynı masada Batak oynamak ve onlara bir Batak pro olduğunuzu göstermek isterseniz “Özel Masa” açabilirsiniz. Batak HD online oynamak için hemen Çanak Batak indir! Üstelik çok yakında gömmeli batak seçeneğiyle sizlerle!

Tüm batak plus özellikler bu oyunda! “Çarkıfelek”, “Hediyeni Al” ve “İzle-Kazan” özellikleriyle günlük ve haftalık fiş ödüllerini toplayıp, mevcut fiş miktarınızı artırabilirsiniz. Daha yüksek giriş potu miktarına sahip masalarda Batak online oynayabilirsiniz.Arkadaşlarınızı VIP üyelikle masanıza davet edebilirsiniz. Oynadığınız oyunlarda kazandıkça hem oyuncu seviyenizi (XP) yükseltebilirsiniz hem istatiklerinizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, hem de liderlerin yer aldığı panoda rakiplerinizle aranızdaki farkı öğrenebilirsiniz. Batak oyunu hakkındaki bilginizi ve yeteneklerinizi rakiplerinize göstermek için hemen oynamaya başlayın, büyük rekabete hemen katılın!

İyi eğlenceler dileriz!

What’s New

Version 2.5

Sohbet yasağı ekendi,
Küçük hatalar düzeltildi,
Apple login eklendi

Ratings and Reviews

Eliza.capt ,

Can't wait for the next set of levels

I love this game! Couldn't stop playing to be honest. If I may be allowed to give a suggestion for your consideration, it would be to have the option to have a fast forward button to be used when others are playing, assuming that the other players are actually AI in all of the countries/rounds.

Loki Alexis777 ,

Quick play if you only have a minute or two.

all the people complaining about how difficult it is... A good game isn't good without it being a challenge. I finished all worlds and levels within maybe a week of having the game

Simisstrye8908 ,

Really fun, simple and challenging at the same time.

I've been playing it for months and now that I'm nearly done with it, it really makes me sad! Love the pixel style, the shiny-bubbly-cute designs, super difficult levels and cool environments! The colours chosen are so pleasing to the eye! Love it. So worth downloading :''')

Information

Seller
Matgame Bilisim Ve Ticaret Limited Sirketi
Size
255 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Simulated Gambling
Unrestricted Web Access
Gambling and Contests
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. 100,000,000 Chips $20.99
  2. 500,000 Chips $0.99
  3. 50,000,000 Chips $12.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like