iPad Screenshots

Description

Binlerce kelime arasından tamamen program tarafından tesadüfen seçilerek oluşturulan 15x15 boyutundaki bu çapraz bulmaca 50 adet oluşturulmuştur. Kelimeler için Türk Dil Kurumu sitesi kullanılmıştır.

Oyunu başlatmak için önce 50 adet oyundan birini seçip SEÇ tuşuna tıklayın. Oyun yüklendiğinde birinci satırın ilk sorusu görünecektir.Daha sonra soldan sağa ya da yukarıdan aşağıya hangi kelimenin sorusunu görmek istiyorsanız tıklayın. Örneğin soldan sağa kısmının altındaki 8.3 tuşuna bastığınızda sekizinci satırdaki üçüncü kelimenin sorusunu göreceksiniz. Harfleri girmek için harflerin bulunduğu alandaki tuşları kullanmanız gereklidir. Eğer düzeltmek istediğiniz bir yanıt olursa, ilgili kelimenin tuşuna bastıktan sonra "SİL" tuşunu kullanınız. Hatalı yanıtlar kontrol etmeniz için HATALAR tuşuna basınız. Bulmacanın sonunda "ÇÖZÜM tuşuna basarak doğru yanıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

App Privacy

The developer, Irfan Bezcioglu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.