Screenshots

Description

Cicekmisin.com'a özel indirimlerden ve kampanyalarından anlık haberdar olun, aynı gün teslim çiçek siparişi ve “ücretsiz kargo” avantajı..

Cicekmisin.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için kuruldu. Cicekmisin.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 100'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

Cicekmisin.com ÇELİK MİMARİ TASARIM DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. tarafından kurulmuş bir markadır.

ÇELİK MİMARİ TASARIM DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ şirketi öncelikle hizmet sektöründe kalite ve yaratıcı mimari uygulamaları ile işyerlerine, ofislere, evlere, kurumsal birçok firmaya farklı dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı daha güzel ve şık bir görünüme getirmek için kurulmuştur.

Şirketimiz Mimarlık, Mimari Uygulamalar, İç ve Dış Cephe Peyzaj, İthalat, İhracat, İmalat, E-Ticaret gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Yapılan ve satışı gerçekleştirilen tüm ürünler kendi ithalatımız ve üretimimizdir.

Şirket bünyesinde kurulan markalar zaman içerisinde sosyal medya, internet ve medya kanalları ile duyurulacaktır. Siz değerli müşterilerimiz, takipçilerimiz, dostlarımızın bizlere verdikleri destekler için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Cebinizdeki Çiçekçi

Türkiye’nin çiçek marketi Cicekmisin.com’da, el emeğiyle hazırlanan aranjmanlar sevdiklerinizi mutlu etmek için aynı gün hazırlanıp yola çıkıyor, ve en uygun fiyatlarla Cicekmisin uygulamasıyla her daim cebinizde.

What’s New

Version 1.3.2

- Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Atess33 ,

MA

İşlevsel bir uygulama hediye gönderirken sürekli olarak kullanıyoruz.

Can Dik ,

Süper

hızlı teslimat ve kaliteli ürün 👍

App Privacy

The developer, DOGAN BILISIM VE INTERNET TEKNOLOJILERI TICARET LIMITED SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like