Screenshots

Description

Türkiye'nin en büyük ödev arama sitesi ile her seviyeden ödev arama ve ödev sorma işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ödev bul uygulamasında kayıt olurken lütfen öğrenim düzeyiniz olan seviye kısmını ayarlamayı unutmayınız. Ödev sormak istiyorsanız uygun kategoriyi ve seviyenizi belirterek ister yazılı ister fotoğraf olarak sorularınızı sistem üzerinden kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.
Ayrıca sadece milli eğitim bünyesindeki ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinin yanı sıra üniversite öğrencileri ve kpss, ales, lgs, yks gibi sınavlara hazırlık konularını da uygulama üzerinden ücretsiz ulaşabileceksiniz. Üye puanlama, üyeler arası mesajlaşma ya da başka ek özellik olmadan sadece ücretsiz bilgi alışverişinde bulanabileceğiniz ödevbul.com uygulamasıyla derslerinize yardımcı olmayı amaçladık.
Site üzerinden sorularınızı sor cevap al özelliği bulunmaktadır. Ödev sorularınız hem aynı seviyedeki diğer öğrenci arkadaşlarınız hem de öğretmenler tarafından cevaplanabilmektedir. Özellikle tüm dersler içerisinde takıldığınız soruları çözebilmek; çözemediğiniz matematik sorularınıza anında cevap alabilmek için uygulamamızın sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz.

What’s New

Version 1.1

İyileştirme

Information

Seller
Riza Cetinyurek
Size
44.3 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like