Screenshots

Description

České Slovní Hry je největší kolekce českých slovních her hratelných z jedné aplikace! Naše aplikace obsahuje 5 různých českých her, spoustu zábavy pro všechny, co mají rádi slovní hry a je plně v češtině a zdarma ke stažení!


Všechny zahrnuté hry obsahují několik různých herních módů a hrají se na body - zkus vyzvat ostatní lidi a dostat se do tabulky TOP20!


České Slovní Hry jsou ke stažení zdarma, ale některé módy jsou hratelné pouze v plné verzi.


PROČ STAHOVAT:* 5 premiových českých slovních her hratelných z jedné aplikace + spoustu různých herních módů


* Zdarma ke stažení

* Stáhněte jednou a hrejte všechny hry z jednoho místa i bez připojení k internetu


* Vyzvěte ostatní lidi - České Slovní Hry se hrají na body


* Aplikace vytvořena českými nezávislými vývojářiZAHRNUTÉ HRY:* Slovo Gram - 8 herních módů. Poklepáním na jednotlivá písmenka tvoř slova s 3-10 písmeny. Každé nalezené slovo přidá nová písmenka. Pozor, žádné písmenko se nesmí dotknout vrcholu herní plochy, jinak hra končí.
* Slovohra - 4 herní módy. Kombinace puzzle a slovní hry. Přejeď prstem po sousedních symbolech stejného typu jakýmkoli směrem. Z odkrytých písmenek tvoř česká slova s alespoň 3 písmenky. Odešli své slovo k získání nových symbolů. Sbírej extra bonusy k dosažení nejlepšího možného skore!

* Slovní Karty - 4 herní módy. Originální česká slovní karetní hra, která obsahuje 4 různé herní módy, přes 500 000 českých slov a spoustu zábavy pro fanoušky českých slovních her!
* Slovní Hra - 3 herní módy. Kolik jedinečných českých slov dokážeš vytvořit z 11 písmenek?
* Slovo Spoj - 5 herních módů. Přejížděj prstem po sousedních písmenkách a tvoř slova. Pokud použiješ stejnou barvu písmenka jako je první písmenko v tvém slově, získáváš extra body! Získej co nejvíce bodů a zkus se dostat do TOP20!

Moc děkujeme za výběr naší aplikace ČESKÉ SLOVNÍ HRY a přejeme příjemnou zábavu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně naší aplikace, prosím kontaktujte nás přímo na littlebigplay@gmail.com, budeme rádi za každou zpětnou vazbu!

App Privacy

The developer, Michal Sajban, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like