Łuków 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Wiele spraw w jednym miejscu. A to wszystko nie ruszając się z miejsca. Wystarczy Twój smartfon. Aplikacja ŁUKÓW stworzona jest specjalnie dla Ciebie.

ŁUKÓW to oficjalna, miejska aplikacja mobilna Łukowa. Skierowana jest zarówno do mieszkańców jak i turystów odwiedzających nasze miasto. Aplikacja ułatwi codzienne sprawy oraz pozwoli na bliższe poznanie naszego wyjątkowego miasta.

Wszystkim użytkownikom naszej aplikacji oddajemy do dyspozycji wiele funkcji pozwalających na łatwiejszy dostęp do informacji, w tym aktualności z całego miasta oraz prostszy sposób na poznanie Łukowa.

Nasz audio przewodnik oprowadzi Cię po najpiękniejszych zabytkach i zaprowadzi w miejsca, które warto zobaczyć w naszym mieście.

Apka ŁUKÓW to także świetne rozwiązanie dla posiadaczy Łukowskiej Karty Mieszkańca. Możesz korzystać z udogodnień karty bez noszenia jej przy sobie. Zobacz jak wiele na tym możesz skorzystać!

Dziura w jezdni? Niedziałające latarnie uliczne? Zniszczona ławka? A może Twoim problemem są przepełnione kontenery na odpady? Od teraz każdy taki problem możesz zgłosić nie ruszając się z domu...
 
Nie musisz już pamiętać o zbliżających się wydarzeniach i miejskich imprezach. Apka o wszystkim Ci przypomni. Za jej pomocą kupisz też bilety na np. koncert i podzielisz się swoją opinią z innymi.

Koniec z problemami z wyrzucaniem odpadów. Apka ŁUKÓW wskaże Ci jak właściwie segregować śmieci i poinformuje o wystawieniu odpowiedniego kontenera danego dnia.

Rozkłady jazdy autobusów, informacje o zmianach trasy… krótko mówiąc, komunikacja miejska zawsze pod ręką.

Aplikacja ŁUKÓW to całe miasto w Twoim smartfonie.

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Lifestyle
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel