Біблійний Супутни‪к‬ 17+

Duncan Heaster

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Текст Біблії українською мовою (Старий і Новий Завіт) з аудіо, глибшими коментарями до кожного вірша, основними молитвами до кожного розділу, повідомленням до кожного розділу, планувальником читання, без реклами, плюс курс вивчення Біблії. The Bible in Ukrainian.

Торкніться будь-якого вірша, і ви отримаєте більш глибокий коментар. Ви можете почути, як текст читається як аудіо; і в кожному розділі є звукові повідомлення. Плюс звукові повідомлення. Щоденні молитви на кожен день згідно з планувальником читання «Bible Companion». Нічого для продажу, без реклами, багато справжніх безкоштовних пропозицій, включаючи безкоштовну друковану копію Біблії. Додаток також включає популярний курс вивчення основ Біблії. Навчайтеся онлайн з персональним репетитором або без нього. Глибший коментар — це глибоке викладення всієї Біблії вірш за віршем Дункана Хістера; це повна версія серії нових європейських хрестадельфійських коментарів. Це сучасне, сучасне викладення Біблії вірш за віршом, випущене лише за останні кілька років. Ця програма пропонує більше можливостей та ресурсів, абсолютно та справді безкоштовних, ніж, ймовірно, будь-яка інша безкоштовна програма для Біблії.

За допомогою цієї програми ви можете вивчати Біблію на будь-якому рівні, який вам підходить. На початковому екрані є короткі духовні думки щодо окремих розділів за день, згідно зі схемою читання «Біблія Компаніон». Якщо вам потрібно лише кілька швидких думок щодо цих розділів, ви можете переглянути їх за кілька хвилин. Торкніться розділів, і відкриється текст. Використовуючи планувальник читання «Bible Companion», ви будете читати Старий Завіт один раз і Новий Завіт двічі протягом року. Ви можете прослухати текст Біблії, що читається в аудіо, натиснувши кнопку. Або ви можете почути, як читають цей розділ із основним тлумаченням і поясненнями, які підходять для тих, хто тільки починає вивчати Біблію. Або є поглиблене аудіо-біблійне вивчення кожного розділу.

Торкніться будь-якого вірша з Біблії, і ви отримаєте його детальний виклад на екрані. Також є потужна функція пошуку, якщо ви хочете знайти біблійний вірш або біблійне вчення на певну тему чи слово. Якщо ви хочете систематично вивчати Біблію, є курс вивчення основ Біблії. Наприкінці кожного розділу є запитання, і якщо ви хочете вчитися таким чином, ви можете надіслати свої відповіді та отримати відповіді електронною поштою від реального особистого репетитора. Курс «Основи Біблії» також можна слухати як аудіо. Він широко використовується протягом майже 30 років як курс підготовки людей до хрещення. Тут є щось для кожного: баптистів, христадельфійців, п’ятидесятників, католиків чи православних.

Весь аудіоматеріал має можливість прогресивного відтворення. Якщо ви починаєте слухати аудіо з одного розділу, після завершення файлу програвач автоматично переходить до наступного розділу Біблії. Незалежно від того, чи йдете ви підтюпцем, чи лягаєте спати вночі, це дає вам змогу продовжувати слухати аудіо, не натискаючи вручну до наступного розділу.

Усі матеріали захищені авторським правом Дункана Хістера, але вони вільно доступні для особистого використання. Дункан провів 35 років, навчаючи і писав про Біблію, а також пасторував церкви у Східній Європі та інших країнах. Матеріал прагне поєднати глибину думки та викладу з практичними настановами та закликами.

App Privacy

The developer, Duncan Heaster, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Bible Companion: No ads
Education
Guía Bíblica texto, comentario
Education
Modern Persian Farsi Bible
Education
Guide Biblique sans pub Segond
Education
Спутник Библии
Education

You Might Also Like

Ukrainian Ohienko Bible
Reference
Ukrainian Holy Bible*
Reference
Ukrainian Bible
Reference
MetaGame
Education
Вчити англійську
Education
Розвиваючі ігри українською
Education