Епіцент‪р‬ 4+

Епіцентр К

    • 1.8 • 13 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

У Епіцентрі є ВСЕ! І це дійсно так!

Ми продовжуємо працювати для тебе, щоб перевищити усі твої сподівання. І вже готові анонсувати наш цифровий продукт — мобільний додаток.

Вводь номер телефону і швидко авторизовуйся у додатку.

Зручний сервіс допоможе тобі бути в курсі новин про компанію, користуватися електронною карткою ВИГОДА на касах, купувати товари online, отримувати пропозиції та інформацію про акції.

ЕЛЕКТРОННА КАРТКА ВИГОДА
Отримуй інформацію про актуальний баланс балів. До того ж, тепер картку не потрібно зберігати у гаманці та носити з собою. Достатньо відкрити мобільний додаток та пред’явити її на касі самообслуговування або звичайній касі, щоб легко накопичити бали або оплатити покупку.

ПРОПОЗИЦІЇ
Дізнавайся про актуальні акції, які будуть цікаві саме тобі. Наш прогнозний алгоритм дозволить підібрати актуальні пропозиції.

ONLINE ПОКУПКИ
Epicentrk.ua – зручно купувати будь де, будь коли. Ти завжди зможеш легко оформити замовлення, швидко отримати бажаний товар і залишитися задоволеним покупкою. І головне – отримати доступ до найширшого асортименту будівельних товарів та товарів для дому.

ІСТОРІЯ ПОКУПОК
Переглядай свою історію покупок у мобільному додатку. Вся інформація про придбані раніше товари, отримані знижки та накопичені бали буде завжди доступною в електронному чеку.

СПОВІЩЕННЯ
Легко, швидко та вчасно отримуй інформацію про актуальні та цікаві акції, пропозиції за допомогою push-сповіщень.

ТОРГОВИЙ ЦЕНТР
Переглядай всю інформацію про обраний тобою торговий центр. Дізнавайся контактні номери телефонів, прокладай зручні маршрути до ТЦ, ознайомлюйся з плануванням та визначай, як швидко дістатися до локації громадським транспортом.

СЕРВІСИ
Дізнавайся потрібну тобі інформацію про сервіси, які доступні у будь-якому ТЦ - порізка дошки, посадка рослин та багато іншого.

Чекаємо на твої відгуки, побажання та пропозиції. Сподіваємося, що завдяки твоїй допомозі та порадам ми будемо удосконалювати новий функціонал нашого мобільного додатку.

What’s New

Version 2.1.534

Виправлення помилок і покращення загальної продуктивності додатка.

Ratings and Reviews

1.8 out of 5
13 Ratings

13 Ratings

gretsch-lion ,

Дуже дуже дуже тугий пошук

Не реально щось знайти, написати і т.д.

Developer Response ,

Доброго дня! Прикро, що ви незадоволені нашим додатком , наразі ми оновили додаток і додали новий функціонал. Маємо надію, що ви зміните свою думку та оцінку. Гарного дня і приємного користування додатком в подальшому.

ddbnjjyt ,

Нарешті є додаток

Я дуже вдячна Епіцентру за додаток!
Зручно, швидко, дуже на нього чекала

Developer Response ,

Вітаємо! Вдячні за позитивний відгук)

xprod ,

Не могу зайти в свой акаунт

Не могу зайти в свой акаунт по имейлу и паролю. Не могу подтянуть свою карту Выгода

Developer Response ,

Вітаю! Звернітся в контакт-центр, нам потрібно більше інформації для перевірки. https://epicentrk.ua/ua/info/contacts/ Маємо надію, що ви зміните свою думку та оцінку. Гарного дня і приємного користування додатком.

App Privacy

The developer, Епіцентр К, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping