Епіцент‪р‬ 4+

Епіцентр К

    • 1,6 • Оцінок: 12
    • Безкоштовно

Знімки екрана iPhone

Опис

У Епіцентрі є ВСЕ! І це дійсно так!

Ми продовжуємо працювати для тебе, щоб перевищити усі твої сподівання. І вже готові анонсувати наш цифровий продукт — мобільний додаток.

Вводь номер телефону і швидко авторизовуйся у додатку.

Зручний сервіс допоможе тобі бути в курсі новин про компанію, користуватися електронною карткою ВИГОДА на касах, купувати товари online, отримувати пропозиції та інформацію про акції.

ЕЛЕКТРОННА КАРТКА ВИГОДА
Отримуй інформацію про актуальний баланс балів. До того ж, тепер картку не потрібно зберігати у гаманці та носити з собою. Достатньо відкрити мобільний додаток та пред’явити її на касі самообслуговування або звичайній касі, щоб легко накопичити бали або оплатити покупку.

ПРОПОЗИЦІЇ
Дізнавайся про актуальні акції, які будуть цікаві саме тобі. Наш прогнозний алгоритм дозволить підібрати актуальні пропозиції.

ONLINE ПОКУПКИ
Epicentrk.ua – зручно купувати будь де, будь коли. Ти завжди зможеш легко оформити замовлення, швидко отримати бажаний товар і залишитися задоволеним покупкою. І головне – отримати доступ до найширшого асортименту будівельних товарів та товарів для дому.

ІСТОРІЯ ПОКУПОК
Переглядай свою історію покупок у мобільному додатку. Вся інформація про придбані раніше товари, отримані знижки та накопичені бали буде завжди доступною в електронному чеку.

СПОВІЩЕННЯ
Легко, швидко та вчасно отримуй інформацію про актуальні та цікаві акції, пропозиції за допомогою push-сповіщень.

ТОРГОВИЙ ЦЕНТР
Переглядай всю інформацію про обраний тобою торговий центр. Дізнавайся контактні номери телефонів, прокладай зручні маршрути до ТЦ, ознайомлюйся з плануванням та визначай, як швидко дістатися до локації громадським транспортом.

СЕРВІСИ
Дізнавайся потрібну тобі інформацію про сервіси, які доступні у будь-якому ТЦ - порізка дошки, посадка рослин та багато іншого.

Чекаємо на твої відгуки, побажання та пропозиції. Сподіваємося, що завдяки твоїй допомозі та порадам ми будемо удосконалювати новий функціонал нашого мобільного додатку.

Що нового

Версія 2.1.528

Виправлення помилок і покращення загальної продуктивності додатка

Оцінки та відгуки

1,6 з 5
Оцінок: 12

Оцінок: 12

gretsch-lion ,

Дуже дуже дуже тугий пошук

Не реально щось знайти, написати і т.д.

Відповідь розробника ,

Доброго дня! Прикро, що ви незадоволені нашим додатком , наразі ми оновили додаток і додали новий функціонал. Маємо надію, що ви зміните свою думку та оцінку. Гарного дня і приємного користування додатком в подальшому.

xprod ,

Не могу зайти в свой акаунт

Не могу зайти в свой акаунт по имейлу и паролю. Не могу подтянуть свою карту Выгода

Відповідь розробника ,

Вітаю! Звернітся в контакт-центр, нам потрібно більше інформації для перевірки. https://epicentrk.ua/ua/info/contacts/ Маємо надію, що ви зміните свою думку та оцінку. Гарного дня і приємного користування додатком.

dnv777 ,

Бесполезное

Думал, как в приложении от Metro, можно сосканировать баркод любого товара и узнать цену и наличие. А нет, это просто мобильная копия сайта.

Приватність програми

Розробник (Епіцентр К) зазначив, що до процедур забезпечення приватності програми може входити обробка даних, як це описано нижче. Докладніші відомості наведено на сторінці політики приватності розробника.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Процедури роботи з конфіденційною інформацією можуть відрізнятися з урахуванням, наприклад, вашого віку або функцій, якими ви користуєтеся. Докладніше

Вам може сподобатися

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping