Мишеняткова Абетк‪а‬ 4+

Ukrainian Alphabet for Kids

Thundermark Ukraine

Designed for iPad

    • 4.2 • 19 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Мишеняткова Абетка – це навчальний інтерактивний мобільний додаток, що допомагає малюкам швидко опанувати український алфавіт та набути навички читання й письма. Граючись, вони вчаться легко, без стресу та нудьги!

Сучасні діти проводять багато часу з гаджетами, і наша гра перетворить цей час на користь, а телефон чи планшет стане чудовим інструментом для навчання.

Малюкам до вподоби яскраві персонажі, які при доторку оживають та роблять веселі рухи, видають кумедні звуки і змушують посміхатися. Все це, разом із запальним музичним супроводом, розвиває дитячу уяву і підштовхує грати ще і ще.

Мишенятко Круть товаришує з дитиною та допомагає просто і легко вивчити українську абетку. Назви букв та предметів лунають чітко та виразно. Різні рівні складності ігор розвивають у дитини зорову та асоціативну пам'ять, змушують замислитись, сприяють концентрації уваги та розвитку у малюків посидючості.

Найпростіший рівень дає можливість малюку побачити букву, почути її назву і торкнутися до неї. На складніших рівнях гри дитина тренує пам’ять, повторюючи уже вивчені літери, а також може поскладати з букв слова різними способами. Це допоможе дитині зрозуміти, що з букв абетки збираються слова, а, відповідно, швидше вчитися читати. Веселе мишеня Круть у цьому допоможе!

Перша інтерактивна українська абетка – це цікава навчальна гра для малят українською мовою. Грайте, вчіться, розвивайтесь!

What’s New

Version 1.5.8

Visual assets remastering and bug fixes

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
19 Ratings

19 Ratings

Славко_ ,

Відсутній звук на iPhone / iPad

Привіт! З якогось моменту (мабуть через оновлення програми) абсолютно зник звук. До цього працювало все добре і дитина дуже тішилась.

Irina🌹 ,

A+ App

My little one loves this App...🙌🏻

schlips ,

Kids love it

Ukrainian does not appear to be Russified. Well done!

App Privacy

The developer, Thundermark Ukraine, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Гра Слів
Games
Учимся Читать по слогам
Games
БезСуржику: Українська мова
Games
Аліас Українською
Games
Слова українською・Word・Ukraine
Games
літералі
Games