Снимки экрана (iPhone)

Описание

Шановні клієнти! Морячок - таксі пропонує Вам додаток для виклику таксі з Вашого телефону або планшета без дзвінка диспетчеру.
- Наша пропозиція зручна у використанні. Якщо Ви наш клієнт, то Ви без всяких проблем можете зайти в історію замовлень і одним натисненням кнопки повторити замовлення. Для нових клієнтів, треба заповнити поле звідки або за місцем розташування GPS і заповнити поле куди. І натиснути кнопку викликати.
- Ця програма дозволяє Вам дізнатися ім'я Водія, номер машини, марку і колір, так само місце розташування автомобіля і його пересування до місця подачі. Весь маршрут поїздки до замовлення і під час його виконання відображається в додатку в режимі реального часу.
- Зручність і простота застосування дозволить вам попередньо замовити таксі, вказавши місце подачі і час. Якщо вам потрібен порожній багажник, кондиціонер, дитяче крісло, відзначаєте галочкою потрібну Вам функцію.
- Оплатити за поїздку ви можете як готівкою так і банківською карткою. З кожною вашою поїздкою, Ви накопичуйте Бали і чим далі поїздка тим більше балів. Накопичивши бали, Ви можете оплатити ними або частково в залежності від суми замовлення і кількість балів.
- Оцінка якості наданої послуги. Ви можете залишити свій коментар (скаргу, побажання). Також доступний зв'язок з диспетчером і водієм.
---------
Сайт служби http://moryachok.com.ua/

Информация

Seller
ALINA HORDIICHUK
Размер
43.5 МБ
Категория
Travel
Совместимость

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Языки

English, Armenian, Azerbaijani, Estonian, Korean, Russian, Ukrainian

Возраст
Rated 4+
Copyright
© 2019 LigaTaxi
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться