Снимки экрана (iPhone)

Описание

Шановні клієнти! Морячок - таксі пропонує Вам додаток для виклику таксі з Вашого телефону або планшета без дзвінка диспетчеру.
- Наша пропозиція зручна у використанні. Якщо Ви наш клієнт, то Ви без всяких проблем можете зайти в історію замовлень і одним натисненням кнопки повторити замовлення. Для нових клієнтів, треба заповнити поле звідки або за місцем розташування GPS і заповнити поле куди. І натиснути кнопку викликати.
- Ця програма дозволяє Вам дізнатися ім'я Водія, номер машини, марку і колір, так само місце розташування автомобіля і його пересування до місця подачі. Весь маршрут поїздки до замовлення і під час його виконання відображається в додатку в режимі реального часу.
- Зручність і простота застосування дозволить вам попередньо замовити таксі, вказавши місце подачі і час. Якщо вам потрібен порожній багажник, кондиціонер, дитяче крісло, відзначаєте галочкою потрібну Вам функцію.
- Оплатити за поїздку ви можете як готівкою так і банківською карткою. З кожною вашою поїздкою, Ви накопичуйте Бали і чим далі поїздка тим більше балів. Накопичивши бали, Ви можете оплатити ними або частково в залежності від суми замовлення і кількість балів.
- Оцінка якості наданої послуги. Ви можете залишити свій коментар (скаргу, побажання). Також доступний зв'язок з диспетчером і водієм.
---------
Сайт служби http://moryachok.com.ua/

Информация

Продавец
ALINA HORDIICHUK
Размер
43.5 МБ
Категория
Путешествия
Совместимость

Требуется iOS 10.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

русский, азербайджанский, английский, армянский, корейский, украинский, эстонский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться