Міб‪е‬ 4+

Mybė

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Мібе. Спокій дітям, спокій батькам.

Мібе – це додаток, в якому зібрано різні практики та медитації, що допомагають дітям заспокоїтись. Прослуховування цих записів допомагає краще почати день, зосередитись, розслабитися або заснути.


ПРОБЛЕМА
Навіть ті діти, що наразі здорові та перебувають у безпеці щодня відчувають різні емоції або напругу, з якими не завжди можуть впоратися самостійно. Але останнім часом все більше дітей хвилюються про масштабні загрози, такі як пандемія чи війна. Діти відчувають тривогу, менше здатні зосередитись, керувати емоціями, менше здатні розуміти один одного або ж висловлювати свої почуття, мають складнощі з нічним відпочинком, засинанням. Напруженими можуть ставати відношення з батьками, стосунки у сім’ї, процес розлучення батьків, або здоров’я членів родини. Також, багато емоцій викликає здатність спілкуватися з близьким оточенням, друзями. Діти, що хворіють, переймаються тим, чи одужають, стикаються з низькою самооцінкою через хворобу, нервують та відчувають себе самотніми та покинутими без спілкування з друзями, переживають травматичний досвід, якщо лишаються надовго без батьківського піклування, спілкування з найближчими родичами.


РІШЕННЯ
Прослуховування практик лише декілька хвилин на день:
- Зменшує наслідки стресу, знижує тривожність
- Покращує уважність та концентрацію
- Дозволяє спокійніше реагувати на подразники
- Вчить радіти хорошому, бути витривалішим
- Покращує режим сну та його якість
- Розвиває емоційний інтелект та уяву
- Покращує пам’ять
- Зміцнює імунітет
- Навчає бути позитивними та добрими людьми.

ОПИС

В додатку Mybe є ранкові медитації, медитації для засинання або ж медитації для заспокоєння. Ми поєднали експертів з дитячої психології та педагогіки, медитації, музики та музичної терапії – і вони разом розробили цей додаток.
Ми самі багато навчалися усвідомлюваності, медитаціям, та розуміємо, як важливо найти той голос, який буде допомагати практикувати. Саме тому ми зробили професійний запис різними голосами, як чоловічими, так і жіночими, та додали звуки природи та музики. В додатку є і просто звуки природи або музичні треки, для тих кому приємніше концентруватися самим тільки на звуках, без допомоги голосу.

Маленьким дітям важче зосередитись, складніше утримувати їх увагу. Тож, на відміну від медитацій для дорослих, практики для дітей мають більше інформації, образів. У медитаціях для покращення усвідомленості це допомагає дітям зосередитись на змісті. В медитаціях для засинання розповідь допомагає уяві блукати, заспокоїтись та заснути.

Люди, що хворіють на депресію або знаходяться ситуації невпевненості, дуже часто багато хвилюються про минуле та про майбутнє. Тому ми приділяємо багато уваги диханню. Ми не можемо дихати за вчорашній або завтрашній день. Тому дихання допомагає зупинитися і відчувати себе тут і зараз.

Українською мовою програма безкоштовна, але ви можете зробити пожертву за бажання. Докладніше читайте на www.mybe.lt

Залишайтесь сильними та здоровими, друзі!
What’s New

Version 1.0.1

App category changed

App Privacy

The developer, Mybė, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Purchases
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Medical
Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Medical