iPhone Screenshots

Description

Безкоштовний додаток від мережі Наш Край – з цим застосунком отримуйте спеціальні акційні ціни прямо в магазині Наш Край, м. Ковель, вул. Грушевського! В інших магазинах – отримуйте акції, скануйте штрих-коди товарів та отримуйте інформацію про ціни, дізнавайтеся про час роботи магазинів, багато подарунків та корисного функціоналу!

Наш Край пропонує безкоштовний додаток для смартфонів – встановіть його на свій телефон і першим дізнайтеся про все нове у магазинах Наш Край та Наш Край експрес.

Ви матимете можливість купувати товари за спеціальними цінами (м. Ковель, вул. Грушевського), першими дізнаєтесь про акції, зможете планувати покупки зі зручним планером покупок, сканувати штрих-коди для того, щоб дізнатися ціну товарів, завжди під рукою буде розклад роботи кожного магазина та багато іншого відтепер буде доступне для Вас. Плануйте і робіть свої закупи разом з Наш Край!

Мережа супермаркетів Наш Край – українська мережа роздрібної торгівлі, один із основних проектів інвестиційної групи «Volwest Group»(Луцьк).
Мережа представлена у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Наразі мережа Наш Край є лідером ринку франчайзингу рітейлу України і посідає третє місце за кількістю торгових точок. Перший магазин розпочав свою роботу в 2001 році. На сьогодні мережа Наш край нараховує понад 230 торгових закладів.

Завантажте додаток безкоштовно і купуйте в Наш Край по-новому!

What’s New

Version 1.0.1

- bug fixes and stability improvements

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Leantegra Llc.
Size
8.4 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Russian, Ukrainian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like