Screenshots

Description

За допомогою мобільного додатка Ви маєте можливість перевірити рівень теоретичних знань у галузі права, європейських стандартів у галузі захисту прав людини. Пробне тестування полягає у виконанні тестового завдання, яке складається із переліку тестових запитань з варіантами відповідей на них.
У вказаному мобільному додатку наявне тестування на основі тестових запитань, які перебувають у вільному доступі та з високою ймовірністю будуть на атестації прокурорів.
За допомогою мобільного додатка Ви маєте можливість пройти пробне тестування та перевірити рівень теоретичних знань у галузі права. Пробне тестування полягає у виконанні тестового завдання, яке складається із переліку тестових запитань з варіантами відповідей на них.
Характеристика та функціонал додатка:
- із тестової бази за принципом випадковості відбирається 100 тестових запитань;
- можливість проходження тестування окремо по розділах;
- можливість проходження навчання по розділах, перегляд вірних відповідей без проходження тестування;
- можливість здійснення роботи над помилками у відповідному розділі додатка, де будуть накопичуватись запитання на які було надано не вірну відповідь;
- у разі правильної відповіді на тестові запитання вказане питання не буде повторюватись поки користувач не завершить проходження всіх тестових запитань (у загальній кількості 2305 запитань), що надає змогу користувачу у тестовому режимі пройти всю сукупність питання вказаного рішення КДКП;
- наявна можливість повторно вирішити всі тестові запитання необмежену кількість разів;


У разі, якщо у Вас виникли будь-які питання з приводу роботи додатка, зауваження чи побажання надсилайте їх на нашу електронну адресу. Наш додаток систематично оновлюється, як за функціоналом так і за наповненням. Оновлення будуть відразу завантажуватись на Ваш пристрій в автоматичному режимі.

What’s New

Version 1.1

Виправлено помилки, оновлено базу даних тестів

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Svetlana Zhuk
Size
13.2 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Svetlana Zhuk
Price
Free
In-App Purchases
  1. Атестація прокуратури $11.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like