Screenshots

Description

Радио е мобилна апликација којашто ќе ви овозможи да слушате музика на вашиот телефон.

Со цел да уживате повеќе при користењето на апликацијата, ви овозможивме прередување на станиците, така што вашите омилени станици, можете да си ги подредите најгоре во листата.

Супер работа е тоа што можете слободно да го заклучите телефонот или пак да ја ставите апликацијата во позадина. Нашето радио дури и тогаш пее и свири за вас.

Фантастично изгледа, што секако е предуслов, одлично свири што секако е услов, паметна е, а има и дури 24 станици со цел да задоволи сечиј вкус за музика.

Е сеа, како што е подобро да си млад и богат, отколку стар и сиромашен, така е подобро и да си слушаш радио од мобилна апликација отколку од веб прелистувач.

Некои работи се безвременски. Затоа ја направивме „Радио“.

Не затоа што во моментов е единствено централизирано место на коешто можете да слушате музика од дури 24 македонски радио станици, ниту пак затоа што најдобро изгледа, туку затоа што е шик да ја имаш.

П.С. Отплеткаj ги слушалките и уживај во музиката од твојата омилена радио станица.

What’s New

Version 2.0.1

Поддршка за iPhone X и iOS 11.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Information

Seller
Damjan Dimovski
Size
8.6 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like