Знімки екрана

Опис

Навчання та пробне тестування ЗНО з права в магістратуру

Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальностями 081 "Право" та 293 "Міжнародне право", передбачено виконання екзаменаційної роботи, що містить тест з восьми базових правничих дисциплін та включає конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини.

За допомогою даного навчального додатка, ви маєте можливість якісно підготуватись до ЄФВВ 2021 року з блоку "Право". В ньому представлені безкоштовні інтерактивні тести основних, додаткових та пробних сесій іспитів 2017-2020 років, а також платні авторські тести від розробників рейтингових навчальних додатків "Тест в прокуратуру", "Тест в Держбюро розслідувань" та інших додатків для підготовки до кваліфікаційних іспитів із законодавства. Вказані авторські тести (загалом 5205 питань з восьми базових правничих дисциплін) повністю охоплюють зміст програми ЄФВВ затвердженої наказом Міністерства освіти та науки України від 07.02.2020 року № 152 та враховують досвід минулорічних тестувань.

Характеристики та можливості додатка:
- Тестування по питанняx будь-яких вибраних розділів: підряд, випадково або за важкістю;
- Робота над проблемними питаннями (тестування по обраних вами питаннях та в яких були допущені помилки);
- Зручний пошук та перегляд відповідей без проходження тестування;
- Додаток не потребує підключення до Інтернет - працює в режимі офф-лайн.

Що нового

Версія 1.2.6

Реалізована можливість продовжити незавершене тестування. Виправлено декілька помилок.

Приватність програми

Розробник (Igor Dyrda) зазначив, що до процедур забезпечення приватності програми може входити обробка даних, як це описано нижче. Докладніші відомості наведено на сторінці політики приватності розробника.

Дані, не пов’язані з вами

Перелічені нижче дані можуть збиратися, однак не пов’язуються з вашою особою:

  • Дані про використа­ння

Процедури роботи з конфіденційною інформацією можуть відрізнятися з урахуванням, наприклад, вашого віку або функцій, якими ви користуєтеся. Докладніше

Підтримує

  • Сімейний доступ

    Якщо ввімкнено сімейний доступ, програму зможуть використовувати рідні (але не більше шести).

Ще від цього розробника

Вам може сподобатися