Screenshots

Description

Це проста кишенькова електронна Біблія. Ми умисно зробили цей додаток простим, аби максимально зосередити увагу на Божому Слові. Інтерфейс для перегляду та пошуку біблійних текстів простий у використанні. Встановивши додаток, Ви матимете змогу читати Біблію офлайн, коли доступ до інтернету неможливий.
Можливості:
- Читання офлайн
- Пошук по слову або уривку
- Швидкий перехід між розділами/віршами


© Українське Біблійне Товариство, 2018

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

Sergius_man ,

Полегшіть читання

Вітаю! Дякую за додаток дуже. Я зрозумів, що він задуманий для зручного читання і тому зроблений максимально простим - тоді зустрічні питання:
1) Сині крапки посилань перед номерами віршів дуже відволікають у читанні. Чи не можна зробити їх десь на прикінці розділу?
2) Чому б цифри номерів віршів не зробити справа, а починати кожну строку з тексту, а не з номеру? Це б значно полегшило читання, як Божого листа.
3) Не зрозумів форматування тексту: у Матвія, наприклад, кожен вірш по абзацах йде, а у 1 Макавеїв - вірші йдуть суцільним текстом. Гарно б мати один стиль - все по абзацах, наприклад.

Developer Response ,

We are happy to announce you can now hide verse numbers, cross-references and footnotes (the blue dots). We cannot adjust the formatting of the text, this is chosen by the Bible publisher. Many thanks!

App Privacy

The developer, Digital.Bible, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer