Штрафи ПДР та Страхування авт‪о‬ 4+

Оплата штрафів та Е-Страховк‪а‬

DYDZHYTAL SOLIUSHNZ, TOV

Designed for iPhone

    • 4.6 • 608 Ratings
    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Штрафи UA - національний мобільний додаток для онлайн ПЕРЕВІРКИ та оплати штрафів ПДР, боргів в юстиції, покупки електронних полісів автоцивілки (ОСЦПВ). Перший мобільний додаток в Україні, який відповідає концепції "Держава у смартфоні" та розвиває державні послуги в смартфоні в області авто-тематики з 2016 року.

Увага! Знижка 50% при оплаті штрафу за порушення правил парковки в перші 10 днів

АВТОСТРАХУВАННЯ
Штрафи UA (shtrafua) — це єдиний додаток в Україні, в якому можливо купити електронний поліс ОСЦПВ, використовуючи для цього лише державний номер вашого авто. Вам не потрібно їхати в офіс та заповнювати папери. Достатньо ввести державний номер вашого авто і система швидко визначить усі дані, необхідні для оформлення та придбання страховки автоцивілки для вашого автомобіля. Через нас ви можете:
– Купити автоцивілку ТАС
– Купити автоцивілку Оранта
– Купити автоцивілку UNIVES
– Купити автоцивілку Альфа страхування
– Купити автоцивілку АСКО ДС
– Купити автоцивілку ВУСО (VUSO)
Ми гарантуємо миттєву реєстрацію електронного полісу в централізованій базі МТСБУ.

ДУЖЕ ЗРУЧНО!
За реєстраційним номерним знаком (державним номером) ви отримуєте повну інформацію про ваш транспортний засіб:

1. Перевірити Марку та модель ТЗ

2. Дізнатись VIN код ТЗ
3. Дізнатись тип мотора
4. Дізнатись місто реєстрації ТЗ
5. Дізнатись рік випуску автомобіля
6. Перевірка страховки, інформація про страховий поліс
Все це допомогає точно розрахувати вартість страхового полісу
Ми маємо інформацію про всі ТЗ України

ШТРАФИ
Після того, як ви сплатили штраф, ми повідомимо вам про його погашення в базі поліції України.

БОРГИ
Ви впевнені, що за вами не значаться борги? Адже якийсь неоплачений штраф річної давності міг запросто перетворитися в борг перед виконавчою службою. А це загрожує арештом майна, зірваною подорожжю з сім'єю, накладенням санкцій і т.д. У нашому додатку ви завжди дізнаєтесь про свої заборгованості (якщо вони раптом з’являться).

ДОКУМЕНТИ
Додаток допоможе вам звільнитись від паперових квитанцій, відвідувань банку, офісів страхових компаній. Вам не знадобиться шукати підтвердження сплати штрафу та паперовий поліс автоцивілки - вони завжди зберігаються у вас в смартфоні.

ЗАКОНОДАВСТВО
Згідно Правил дорожнього руху України
(пункту 2.1 ґ) водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

РЕКОМЕНДАЦІЯ
У випадку перевірки патрульною поліцією, вам буде достатньо скористатися розділом «Автоцивілка» додатку Штрафи UA, щоб підтвердити номер та строк дії свого електронного договору автоцивілки або надати візуальну форму свого полісу (в додатку або роздруковану версію).

В роботі додатка використовується бібліотека HealthKit для визначення типу руху з метою запуску і аналізу поїздки, коли користувач рухається в автомобілі.

Сплата штрафу ДАІ * Погашення штрафу ДАІ * За номером постанови * Перевірка погашення штрафу в базі ДАІ * Офіційна база ДАІ * Швидка сплата * Повідомлення про погашення штрафу * Гарантія погашення в офіційній базі ДАІ * Офіційні розрахунки з ДАІ * електронна автоцивілка * електронна цивілка * електронний ОСЦПВ * поліс автоцивілки онлайн * поліс автоцивілки 2018 придбати * поліс автоцивілки * офіційний поліс ОСЦПВ * офіціальна автоцивілка * купити поліс автоцивілки онлайн * купити поліс ОСЦПВ * купити автоцивілку * автоцивілка онлайн * автоцивілка розрахунок вартості * автоцивілка онлайн * купить страховку * автострахование * проверка долгов в базе минюста * проверка долгов

What’s New

Version 4.3.5

В оновленій версії нашого додатку:

- Повністю оновлено інтерфейс перегляду страхувань!
- Додали відображення фото та відео порушення на екрані штрафу. Як тільки вони почнуть відображатися у додатку, ми сповістимо вас про це повідомленням від додатку.
- Змінили процес покупки Автоцивілки. Тепер можна купити Автоцивілку з датою старта не більше, аніж 30 днів від “сьогодні”.
- Налаштували відкриття посилання в інформерах на страхових компаніях.
- Виправили помилки при котрих було неможливо подовжити Автоцивілку .

Працюємо далі та не зупиняємось над покращенням додатку.

Слава Україні!

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
608 Ratings

608 Ratings

Liberwul ,

Для всех автомобилистов!

Очень удобно, что можно сразу добавить текущий полис, а не только купить. Возникла проблема с датой рождения, она почему-то не корректно определилась и ее нельзя было поменять. Но техподдержка сработала оперативно, обещали в ближайшем апдейте починить. Так идея хорошая, особенно сейчас, когда стали возможными электронные полисы.

vibo_90 ,

Review

Good app. After leaving my negative feedback, support helped me solve an issue with adding my vehicle.

Thanks!

1йq ,

Классная штука

Очень удобно платить можно тут

Developer Response ,

Спасибо за ваш отзыв

Subscriptions

Недельная подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Free Trial
Месячная подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Free Trial
Годовая подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Free Trial

App Privacy

The developer, DYDZHYTAL SOLIUSHNZ, TOV, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance