Screenshots

Description

הצטרפו למהפכת התחבורה החכמה של אגד עם שירות הנסיעות החדש "תיקתק".
זמין בעיר ירושלים וגם בחיפה!

אגד אוטובוסים מאפשרת לבדוק את לוח הזמנים של כלל התחבורה הציבורית בישראל כולל אוטובוסים, תיקתק וגם הרכבות של רכבת ישראל! תוכלו לבדוק את זמני התחבורה בזמן אמת, לנסוע ממקום למקום, ולהזמין מקום באוטובוסים של אגד, לרכוש כרטיסים מראש ועוד.

תיקתק והגעת!
- באים אליכם ולוקחים אתכם ליעד שביקשתם
- מסלולי נסיעה קצרים ונוחים בהתאם למוצא וליעד
- צי רכבים חדשניים ויוקרתיים
- מחיר נוח: החל מ-10 ש"ח לנסיעה

תיקתק פעיל באזורים מוגדרים בעיר ירושלים וחיפה באזורים הכוללים מוקדי תעסוקה, בילוי והפנאי, מוסדות תרבות וספורט, מוסדות אקדמאים, תחנות רכבת ותחנות אוטובוסים ברחבי הערים.

בעזרת אפליקציית התחבורה החכמה של אגד תוכלו למצוא תחנות אוטובוס שקרובות למיקום שלכם ולדעת בדיוק מתי האוטובוס או הרכבת הבאה יוצאת או מגיעה לתחנה.


תכונות מרכזיות של אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים:

* חדש! תיקתק (זמין בירושלים וחיפה): הזמינו נסיעה באחד מהרכבים החדשניים של אגד ותהנו ממסלול קצר במיוחד שמותאם במיוחד למוצא וליעד שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם בכמה קליקים לשירות באמצעות האפליקציה, להזמין נסיעה ולהגיע ליעד תיקתק.

* הזמנת כרטיסי נסיעה: נוסעים לאילת, ים המלח או הגליל? הזמינו מראש מקומות בקווי האוטובוס השונים של אגד באמצעות האפליקציה בקלות. סטודנטים? רכשו חופשי תקופתי באמצעות האפליקציה בקליק.

* תחנות אוטובוס בסביבה: בדקו אילו תחנות אוטובוס נמצאות בהתאם למיקומכם או בהתאם לכתובת שתבחרו! סמנו תחנות מסויימות בתור "התחנות שלי" והוסיפו אותן למועדפים. תוכלו אפילו לחפש תחנות על פי המספר שלהן.

* חיפוש חופשי: מצאו בקלות קווי אוטובוס, תיקתק או חפשו אחר אפשרויות ההגעה השונות מיעד ליעד. ניתן למשל להשתמש בנוסחים כמו: קו 274, מרחובות למסוף ארלוזרוב, מהכותל המערבי לבאר שבע, מרחוב דיזינגוף בת"א לרחוב חיים עוזר בפ"ת ועוד.

* חיפוש בזמן אמת של אוטובוסים ורכבות: מצאו תחנות וקווים בזמן אמת בהתאם למיקומכם ותוכלו לראות את כל זמני ההגעה והיציאה של האוטובוסים והרכבות לתחנה ומהתחנה בשניות.

* חיפוש ע"פ קו אוטובוס: יודעים כבר על איזה קו אוטובוס לעלות? פשוט חפשו את מספר הקו ומצאו את שעות ההגעה לתחנת האוטובוס או הרכבת בשניות.

* חיפוש על פי מוצא ויעד: קבלו את כל המידע הרלוונטי על השירות החדש של תיקתק בחיפה, קווי אוטובוס והרכבת כולל כל המסלולים השונים שיעזרו לכם ולכן להגיע ליעד במהירות. שימו לב, ניתן לפלטר את התוצאות ולבחור למשל את סוג התחבורה המועדף. בנוסף, יש אפשרות להציג את המסלול הטוב ביותר, פחות החלפות או פחות הליכה בתוצאות החיפוש.

* פרטי נסיעה מפורטים: כל המידע, התחנות, הקווים, הזמנים והמפות בהישג ידך.

* משוב, פניות והטבות: ניתן לפנות לחברת אגד בנושאים כמו: בקשות לשינויים, רב קו, הצעות וכו'. בנוסף ניתן לשלוח תלונה באמצעות האפליקציה. הורידו את אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים ותהנו מהטבות בלעדיות.

האפליקציה של אגד מספקת זמנים מדוייקים ועובדת עם כל חברות התחבורה הציבורית בישראל: אגד, קווים, דן, מטרופולין, רכבת ישראל, מטרונית, סופרבוס, אפיקים, נתיב אקפרס, כרמלית, קווי לילה, הרכבת הקלה בירושלים ועוד.


תכננו את הנסיעה הבאה שלכם/ן והזמינו כרטיסי אוטובוס עם האפליקציה המחודשת של אגד! האפליקציה מתאימה לכל מי שמשתמש בתחבורה ציבורית בישראל (אוטובוסים ורכבות), גם אם אתם לא נוסעים באוטובוס או רכבת על בסיס קבוע, האפליקציה של אגד תעזור לך בעת הצורך.

What’s New

Version 8.16.0

הוספנו ניווט בעזרת מצפן אל תחנת האיסוף - תהנו!

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

S. Tam ,

גרוע.

לא ידידותי לשימוש, ומילוי תלונות נתקע כי אי אפשר לגשת לגל השדות. פשוט גרוע.

BDadir ,

#להפריט

חברה כושלת מאיימת בשביתה והמדינה מתקפלת ומשלמת לה 150 מיליון שקל, לבזבוזים ובסוף השירות נשאר ברמה נמוכה ואפליקציה מהדור הקודם.
מקווה שתקרסו כלכלית ושיחליפו אותכם חברות אחרות.

App Privacy

The developer, EGGED - Israel Transport Cooperative Society Ltd, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info
  • User Content

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.